Foto's: Louis van de Vuurst Ronday zorgden dat er na negentig minuten 5-0 op het wedstrijdformulier kon worden ingevuld. In Huizen speelden we tegen de club van die naam een zeer matige eerste helft en daarvan maakte de tegenstander gebruik door de leiding te nemen. In de pauze hebben we toen alles even op een rij gezet en het moet gezegd, we hebben een prima tweede helft gespeeld. Met veel agressie werd Huizen vastgezet op eigen helft en binnen vijf minuten stonden we met 1-2 voor, door treffers van Donald de Randami. Huizen gaf echter niet op en vocht terug. Over en weer ging het vervolgens, tot Kwong Steinraht, vijf minuten voor tijd, met een prachtig schot een einde maakte aan alle Huizense illusies (1-3). Het hele team verdient een compliment voor de wijze waarop er in de tweede helft gestreden werd. Na een paar vrije weekeinden kwam Amstelveen voor de return naar de Toekomst. Wij waren vol goede moed, vooral omdat dit de laatste kans voor ons zou zijn op een eventueel kampioenschap. Helaas werd het een nachtmerrie. Er was totaal geen inzet en er werd slecht gespeeld. Amstelveen wilde wel en dat was goed te merken. Mede door drie enorme blunders in de verdediging verloren we met 2-5, waarbij Kwong Steinraht en Jesse Schoevaart de eretreffers mochten scoren. Welnu, als er geen inzet is en een wil om te winnen, kun je een wedstrijd onmogelijk tot een goed einde brengen, heren! Denk daar eens over na. Er volgen nu nog drie ontmoetingen in de competitie en dan is het over. Misschien zit in een heel goed einde voor volgend jaar dan weer een goed begin. Tussendoor werd ook nog een oefenwedstrijd gespeeld tegen het oude TOG, maar een incompleet elftal met veel invallers moest met 5-0 het hoofd buigen. Het is jammer dat ons elftal dit jaar zo geplaagd is door vrij ernstige blessures en zo vaak spelers moest laten doorschuiven naar de hogere elftallen, waar ook vele blessures en schorsingen waren, maar dit is nu eenmaal all in the game. Frans Grootenboer Zaterdag 4 Na de beschamende nederlaag van 6-0 tegen de onderste uit de afdeling hadden wij twee weken de tijd om de accu op te laden. Wij moesten thuis tegen RKAVIC en daar hadden wij nog een appeltje mee te schillen aangezien wij in Amstelveen kansloos met 3-1 verloren. Het waaide deze thuiswedstrijd enorm zodat het spelpeil wederom niet al te hoog was. Wij kwamen via een kopbal van wie anders dan Dick Schoenaker op een 1-0 voorsprong. Deze stand wisten wij tot de rust vast te houden. In de tweede helft maakte onze ijverige spits Mark Reiz 2-0 met een fraaie individuele actie. De tegenstander kwam hierna weer wat opzetten en onder druk De zaterdag-1-spelers Jasper Ketting (foto links) en Fabian Taylor. van een speler van de tegenpartij scoorde Herman Pinkster mer een fraaie lob 2-1 in eigen goal. Hierna golfde het spel, met wel erg trage golven, heen en weer. Vlak voor tijd scoorde Dick Schoenaker 3-1 na een fraaie combinatie tussen Sjaak Swart en Joop Leeuwendaal. De volgende wedstrijd was in Soest tegen de koploper WZ '49. Wij speelden een heel goede en geconcentreerde eerste helft waarin wij via Leo van Veen en Mark Reiz op een 0-2 voorsprong kwamen. In de tussentijd was onze aanvoerder Jan Buskermolen al uit de wedstrijd getrapt, aangezien hij binnen twee minuten getorpedeerd werd op zowel zijn linker- als zijn rechterenkel. De scheidsrechter floot wel voor elke overtreding maar boekingen bleven vrijwel uit. Ik klaag nooit over de scheidsrechter, maar indien deze thuisfluiter door sommige mensen van de thuisclub gewoon bij zijn voornaam wordt genoemd dan is er wel iets loos denk ik. Vlak voor rust maakte WZ '49 de aansluitingstreffer zodat wij met een 1-2 stand gingen rusten. De tweede helft kregen wij ook nog wel een aantal kansen, die echter werden gemist, waarna de tegenstander 2-2, 3-2 en 4-2 scoorde. Ik hoop van ganser harte, en met mij de hele ploeg, dat DOVO kampioen wordt in onze afdeling. Want zo'n schopploeg als WZ '49 heeft niets in een hogere afdeling te zoeken. De laatste wedstrijd die wij speelden was een vriendschappelijke tegen KSJB ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van deze club. In deze wedstrijd namen wij na een 1-0 achterstand een 1-3 voorsprong via doelpunten van De Randamie, Leo van Veen en Rob Been. In de laatste tien minuten hebben wij er echt alles aan gedaan om het feestje maar niet te verzieken en hielden wij open huis. Na enkele individuele blunders scoorde KSJB nog drie keer, zodat de eindstand 4-3 in het voordeel van de jubilaris was. Wij moeten nu nog maar drie wedstrijden, waarin ik hoop dat wij de vierde plaats kunnen vasthouden, zodat het seizoen toch nog goed wordt afgesloten. Joop Leeuwendaal

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 134