v'V. Trainer Co Jager: 'Wij spelen het betere voetbal, maar laten ons soms te veel intimideren en missen helaas wat te veel goede mogelijkheden. aan de leiding kwam. Van de linkervleugel kwam hij naar binnen en vanaf twintig meter schoot hij met rechts hard raak (0- 1). In het laatste kwartier van de eerste helft raakten wij de grip op de tegenstander kwijt en Quick Boys strafte dat direct af met twee goals (rust 2-1). Na de thee, met Paulo Meijndershagen, een tweede aanjager op de rechtervleugel, voor de niet lekker draaiende Fabian Taylor, kwam er direct weer meer vaart in de Ajax-ploeg, maar het gevaar voor het doel van de Katwijkers bleef vooralsnog uit. Een paar persoonlijke fouten waren er zelfs oorzaak van dat Quick Boys, dat ook een tweetal jonge spelers inbracht, kon uitlopen naar 4-1. Ajax bleef nu echter doorgaan voor een beter resultaat en dat werd beloond. Paulo Meijndershagen gaf een perfecte dieptepass, die door de goed reagerende Ron de Vries werd afgerond en korte tijd later ging Jerry de Koning op links goed door en zijn voorzet bereikte de goed vrijgelopen Jerry van Haagen, die beheerst de doelman passeerde (4-3). In de negentigste minuut werd het zelfs nog 4-4, toen opnieuw Paulo Meijndershagen zijn tegenstander te slim af was, over de rechterzijde opkwam en de meegekomen Jasper Ketting in staat stelde van dichtbij binnen te tikken. Beide trainers waren zeer tevreden over datgene wat zij hadden gezien deze avond en daar was deze ontmoeting dan ook voor bedoeld. Tenslotte werden nog twee oefenwedstrijden gespeeld. Tegen de junioren van Dick de Groot beet het team met 2-1 in het stof, maar in Den Helder werd vervolgens in een uiterst magere wedstrijd gemakkelijk gewonnen van HCSC, dat uitkomt in de eerste klasse Noord (2-3). Nog drie wedstrijden resten ons en hoewel een kampioenschap er niet meer inzit, Foto: Louis van de Vuurst geeft een tweede of derde plaats nog mogelijkheden op een nacompetitie. Wim Heisterkamp Zaterdag 2 Met een vrij sterke opstelling mocht de wedstrijd tegen CSW geen probleem opleveren, omdat deze opponent op de laatste plaats stond in de ranglijst. Maar de eerste 25 minuten was het een zeer matige vertoning, waarin ook niet werd gescoord. Toen vond Said Ouaali met een frommelgoal het vijandelijke net en toen even later Ernst Ligthart de stand op 2-0 bracht was de strijd ook eigenlijk meteen gestreden. In de tweede helft bracht Maervin Deekman met een geweldige knal de stand op 3-0, waarna Dennis de Haan na een goed lopende aanval nummer vier liet aantekenen. Ernst Ligthart en Maervin Deekman haalden met een paar spetters ook het scorebord en bepaalden de

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 131