StCM f*** Vast ritueel in de spelersbus: Frank de Boer, Fred Grim, Richard Witsche en Ronald de Boer leggen een kaartje. Tijjani Babangida goed beschermd door een van de bodyguards die het elftal tijdens het verblijf in Griekenland begeleidden. De atmosfeer droeg de geur van citrusvruchten. Een stukje paradijs waar Ajax alles mocht. De voetbalplunje werd elke dag gewassen, in de kleedkamer stonden heerlijke spijzen klaar om de moegetrainde Ajacieden nieuwe energie te geven, de bus die het team naar en van het trainingsterrein bracht, was door Panathinaikos ter beschikking gesteld. Er werd hard en goed getraind. Op de grond van Panathinaikos werd de basis gelegd In de serie 'spelletjes' veroverde het backgammon-spel een belangrijke positie. Shota Arveladze, Dean Gorré, Frank de Boer, Ronald de Boer en Michael laudrup bekijken de mogelijkheden. voor de winst van de vierde Landskampioenen beker, die inmiddels Champions League Cup was gaan heten. De schoot van Athene ontving en schonk. Ajax mocht zich er koesteren en laven en vond er de energie om een historische winst te behalen en tot Godenzonen herboren te worden. Goede vrienden Het was geen wonder dat Ajax, op zoek naar een ideaal overwinteringsoord voor deze winter 'ja' zei tegen Athene, Vouliagmeni, Panathinaikos en de milde Twee vrienden, Kofi Mensah en Mario Melchiot. Jarenlang speelden zij samen in de jeugdteams van Ajax en sinds kort delen ze de kleedkamer van het eerste elftal. De wedstrijd tussen Panathinaikos en Ajax (3-1) is voorpaginanieuws voor de Griekse sportkranten. winterzon. Het weerzien was er een van goede vrienden die elkaar lang, te lang niet hebben gezien. De touchdown woelde herinneringen los, de ontvangst van het trotse hotelpersoneel was innig. En op Paiania, het 'Milanello' van Panathinaikos, was de begroeting vol affectie. De begroeting kon het weerzien zijn van twee Griekse helden die ooit samen voor Troje hadden gevochten en AJAX MAGAZINE MAART/APRIL 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 23