Het publieksforum komt eraan meihypotheek f* ABIMAMRO Zoals u in het vorige Ajax Magazine al hebt kunnen lezen, zullen we een forum in het leven roepen, waarin per vak één vertegenwoordig(st)er zitting zal nemen. Dit forum komt minimaal twee keer per jaar met ondergetekende, onze supporterscoördinator, de supportersvereniging en afgevaardigden van de directie van Ajax en Arena bijeen om algemene zaken met betrekking tot thuiswedstrijden van Ajax te bespreken. Het zal dus als een zogenaamde klankbordgroep gaan fungeren. Momenteel werken wij reeds aan een concept-reglement. Wij denken eraan om in het eerstvolgende Magazine een bon te plaatsen die u kunt invullen en aan ons Foto: Louis van de Vuurst opsturen als u zich voor dit forum wilt opgeven. Ik stel me voor dat wij die bonnen per vak sorteren en vervolgens aan een notaris zullen vragen per vak één bon uit de mand te halen. Die trekking zou bijvoorbeeld op het veld kunnen geschieden. Zo komen wij dan tot een eerste samenstelling. In de volgende jaren moet het ook mogelijk zijn om nieuwe afgevaardigden te kiezen, maar dat zijn zaken die in het reglement worden geregeld. Politieoptreden in Bochum Mij hebben alarmerende berichten bereikt over het optreden van de Duitse politie tijdens onze uitwedstrijd tegen Bochum. Dankzij de medewerking van de DAS (voor degenen die dat niet weten, de DAS is een onafhankelijk fanzine dat op de F- side wordt uitgegeven) heb ik een aantal brieven van supporters gekregen die er niet om liegen. Er zijn, nadat er in een café een ruit was gesneuveld, door de politie onschuldige Ajacieden, die zich zelfs elders in etablissementen bevonden en met het gebeuren niets van doen hadden, op hardhandige wijze (en dan zeg ik het hier vriendelijk) aangehouden en gedurende de wedstrijd in een cel opgesloten. Hetgeen ik gelezen en inmiddels ook van andere betrokkenen gehoord heb, is schrijnend en ook voor het bestuur van Ajax onacceptabel. iiitte#'jg*

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 6