Could you? If we can't do it, Een balletje trappen, dat lukt de meesten van ons nog wel. Maar voetbal als top sport is natuurlijk een heel ander verhaal. Een verhaal over winnen. Over doorgaan waar anderen het voor gezien houden. Daarin onderscheidt zich de professional van de amateur. De echte prof weet immers dat hij uiteindelijk zelf zijn eigen tegenstander is. En dat hij alleen door uiterste concentratie en balans zichzelf kan overwinnen. Net als de professionals bij Logica. Want natuurlijk houdt Logica zich bezig met bedrijfsprocessen van klanten, met strategisch advies, systeemintegratie en systeemontwikkeling. Net als alle andere automatiseerders. Maar wat Logica professionals onderscheidt is dat ze door gaan waar anderen stoppen. Dat ze niet wachten op kansen, maar zelf kansen creëren, grenzen verkennen, verleggen waar mogelijk. Een 'pure hattrick', dat is waar we naar streven. Met die instelling is Logica in de bijna 30 jaar van haar bestaan uitgegroeid tot een mondiaal bedrijf voor informatietech nologie, met meer dan 15.000 projecten in 60 verschillende landen op haar conto. Door onze open organisatiecultuur met uiterst deskundige en flexibele mede werkers, willen we in de toekomst onze positie nog verder uitbouwen. Dat vraagt veel van de organisatie. En van de mensen naar wie we continu op zoek zijn. If we can't do it, nobody can. Wie zich hierdoor voelt aangesproken, belt vandaag nog 0800-0224818 (tijdens kantooruren). Logica B.V., Anne Marjan Greve, recruitment manager, Hoogoord- dreef 11, 1101 BA Amsterdam-Zuidoost. E-mail: jobs-nl@logica.com Internet: www.logica.nl nobody Can.

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 208