Papa met zijn grootste schatten. 'Links is Kenji, rechts Quinten. Quinten is anderhalf en geboren in het AMC in Groningen. Kenji is in september '94 geboren. Eigenlijk wilden we hem Kenny G noemen. En als je dat snel zegt, kom je op Kenji terecht. We zijn toen naar een Japanse restaurant gegaan om te vragen wat het betekende en het had iets te maken met gezondheid. Dat vonden we okee. Als je je kind een naam geeft moet je wel weten wat het betekent. Straks is het een scheldwoord, of zo.' Vakantie. 'Dit is Joegoslavië, nog voor de oorlog. Magali en ik wilden op vakantie en het moest allemaal niet te duur zijn en toen kwamen we in Joegoslavië terecht. Een prachtige vakantie.' Een filmpremière? Nee, Dean Gorré gaat trouwen. 'Het was echt een gekkenhuis. In het begin van het seizoen had ik nog aan Wim Jansen gevraagd wanneer ik het beste kon gaan trouwen in verband met competitieverplichtingen met Feyenoord. We kwamen er toen achter dat de laatste competitiewedstrijd op 31 mei was. Dus kon ik 1 juni trouwen en gelijk daarna op huwelijksreis. Nooit aan gedacht dat Feyenoord kampioen zou worden. Stel je voor, op het kampioensfeest roep je ineens: sorry jongens, ik moet nu naar huis, ik ga morgen trouwen. Het was ontzettend druk op mijn trouwdag. Van tevoren had men van de M gemeente nog wel aan me gevraagd of ze extra maatregelen moesten nemen. Ben je gek, zei ik toen nog, zo groot is mijn familie BB ^B niet! Maar gelukkig hadden ze op de dag zelf ^B wel allerlei dranghekken bij het stadhuis geplaatst om de fans in toom te houden. W ^^^B Magali en ik stonden in alle roddelbladen. Wel grappig allemaal. Orlando Trustfull had H van de selectie de moeite genomen vroeg op T jfl te staan. De andere jongens sliepen allemaal nog, hen zag ik later op het feest.' De familie compleet: Dean Kenji, Quinten en Magali Dean gooit op Aruba zijn I heupen los. 'Echt waar, ik stond I aan de zijkant toen die vent met zijn act begon. Maar op de een of andere manier had ik al het gevoel dat ik de pineut zou zijn en gekozen zou worden. Maar gelukkig was ik niet de enige, ook Ronald de Boer en Peter van Vossen moesten eraan geloven. Ook dit jaar was het beachvolley- toernooi weer een fantastisch uitje. Alles is perfect geregeld. Het is een vakantie voor het gehele gezin. Maar de voetballers zijn tijdens het toernooi bloedfanatiek. ledereen wil winnen en is chagrijnig als hij verliest.' AJAX MAGAZINE FEBRUARI 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 189