Henk van Ommen in balbezit voor de C1, die met 7-1 van Zeeburgia won. tegemoet. In de competitie gaat alles voorspoedig en de aanbiedingen voor de toernooien stromen binnen. Zo gaat de ploeg ook weer naar Italië om de titel te verdedigen. Wel voegt De Regt daar als een vader van zijn kroost aan toe dat alleen die jongens meegaan die ook hun best doen op school. Samenspel Echt tijd om uit te buiken had de D2 niet. De appelflappen waren nog niet op of de strijd om de Van Wagtendonk-beker Hellings en Nigel de jong The Three Degrees en ook de zusjes van Nigel en Terry gaven acte de présence met een playback-act. Stuut haalde opgelucht adem na afloop van de avond. De witz die hij verwacht had bleef gelukkig uit. Zorgeloze zegereeks Een positieve balans kan opgemaakt worden uit de resultaten van de Dl. Een 8- 1 overwinning op Fortius, 7-1 werd het tegen DWS, Almere werd met 9-3 verslagen. Voor de kerst werd alleen gelijkgespeeld tegen FC Bijlmer en met 2-1 verloren van Diemen. Toch plaatst de leider van de Dl, Frits Andriese, enkele kanttekeningen bij de verrichtingen van zijn kroost. 'Tijdens de gesprekken die half december hebben plaatsgevonden, hebben we een aantal jongens laten weten dat zij zich meer met het voetbal bezig moeten houden en niet met allerlei randverschijnselen. Alleen dan kunnen ze het dit seizoen halen. Ze kunnen allemaal aardig voetballen, maar als ze het aflaten weten, zie ik het somber in.' Andriese heeft de hoop dat deze woorden het beoogde effect hebben tijdens de tweede helft van het seizoen zodat de zegereeks zonder zorgen voortgezet kan worden. Geen grap Regen, kou en wind teisterden de laatste wedstrijd van de C2 voor de winterstop. Maar de weersomstandigheden konden niet voorkomen dat er een topwedstrijd gespeeld werden tussen AFC en Ajax. In een spannend duel kwam de ploeg van sportpark Goed Genoeg op een 1-0 voorsprong. Toen werden de tanden op elkaar gezet en denderde de De Regt-trein over de stadgenoot heen (2-5). De leider van de C2, Wim Stuut bewaart ook goede De D1 vierde een 8-1 overwinning op Fortius. herinneringen aan het kerstdiner van dit jaar. Hij doelt daarmee niet op het eten in huiselijke kring, maar op de kerstmaaltijd die werd georganiseerd door een aantal ouders van spelers van de C2. Na een fantastisch diner volgende een aantal optredens. De moeder van Terry Boné vormde samen met de moeders van Sergio 145

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 145