De shirts gestreken, de schoenen gepoetst door Simone Tacx foto's Louis van de Vuurst De winterstop: een enkel zaalvoetbaltoernooi en een sporadische vriendschappelijk wedstrijd. In tegenstelling tot vorig seizoen werd nu tijdens de kerstvakantie vooral rust gehouden. Wat de leiders van de jeugdeiftaiien betreft is het daarom hoog tijd om weer gras te gaan ruiken. jÈËÊÊÊi'' De laatste wedstrijd voor de winterstop traden de mannen van Herman Borman v^^^^^^emaal in korte tijd aan tegen FC Groningen. In hijt hoge noorden werden de Groningersknet 7-0 geklopt en iö,^plsterdam moest, alle revanchcgevoelens ten spijt, genoegen genomen worden met een 8-0 nederlaag. Opnieuw verpletterde de Al dit seizoen eef tegenstander. Een verrassing kon het niet genoemd worden. 'We speelden toen ook uitstekend voetbal,' zegt de trotse iSaer van de Al, Cas Harms. 'Voorlopig zijn we door niets en niemand te stuiten. Dan komt deels door onze eigen kwaliteiten, maar eerlijkheidshalve moet ik erbij zeggen dat het niveau van de tegenstanders niet bijzonder hoog is.' Harms verzuimt echter niet te zeggen dat de jongens die nu niet tot de bodem hoeven gaan om een overwinning in de wacht te slepen, niet op hun lauweren moeten gaan rusten. Nog steeds blijft de sprong naar het tweede elftal, laat staan naar het eerste, zeer, zeer groot. Haarmsiaanse wijze Haarlem zorgde ervoor dat de A2 op de drempel van de winterstop de longen uit De A1-spelers Brutil Hosé (hier in actie tegen Groningen), Darl Douglas, Andy van der Meyde en Mitchell Piqué zijn met Ajax een contract voor de duur van vijf jaar overeengekomen. De contracten gaan in op 1 juli 1998. 140 AJAX MAGAZINE FEBRUARI 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 140