Doe mij maar lekker veel OP DE KLAPSTOEL Aïda in Arena geflopt Ronald de Boer (1970) b voetballer. Met zfm je ar mm ma eBawegdpica. Cro*ft «to er» MuKnnkiBrr T ook üa En neem gediplomeerd schoolverlater en lezende spits Wim Kieft, samen met zijn zwevende aangever Smeets. Welk een individuele klasse, wat een loopvermogen! Ton van Dijk in HP/De Tijd van 10 oktober En voetbalprofessor Kraay niet te vergeten, de ware Angstgegner met het brede kikvorsgezicht, wiens liefde voor het spel zo ver gaat dat hij een zoon op de wereld heeft gezet die over voetbal zelfs probeert te zingen! Ton van Dijk in HP/De Tijd van 10 oktober Nog even, en zoals een voetballer zijn benen verzekert, moet ik mijn krullen verzekeren. Arnon Grunberg in NRC Handelsblad van 10 oktober Een ander Nederlands probleem: stoute spreekkoren in de voetbalstadions. Werd er nou onlangs 'Hoerenveen' of 'Boerenveen' geroepen? Frits Barend verbaasde zich over de plotselinge consternatie: hoe vaak had men immers niet straffeloos 'kankerjoden' kunnen roepen? Frits Abrahams in NRC Handelsblad van 10 oktober Het Parool van 27 september Ook al pakken we ons boeltje en trappen een balletje in zonniger oorden, in Italië of Spanje. Een beetje Nederlander blijft altijd zeiken. Hans Aarsman in NRC Handelsblad van 13 oktober Leefde Nico Scheepmaker nog maar. Als hij er al niet zelf eentje had bedacht, dan hadden we via een door hem opgestarte lezersactie wel een mooie vervanger voor de Schwalbe gekregen. Jan Mulder in de Volkskrant van 13 oktober De sociale geschiedenis biedt voldoende reden het museum met een bezoek te vereren, al was het slechts ter observatie van de diverse hoofd- en gezichtshaardrachten als daar zijn de 'coupe nozem', de 'hippieflap', de 'neukteugels', het 'matje' en de 'priksnor'. Opvallend weinig baarden overigens, Barry Hulshoff uitgezonderd. Merel Ligtelijn in de Uitkrant van oktober Ook Hans Kraay wordt een beetje moe van dat gezeik rond de zwarte spelers in het Nederlands elftal. Nu weer dat interview van Kluivert, Bogarde en Seedorf. Kraay begrijpt het niet. Elke keer wordt er iets gevonden om over te zeiken. Ik begrijp het wel, die jongens kunnen er niets aan doen, het komt door de regen. Hans Aarsman in NRC Handelsblad van 13 oktober je ziet ook weinig voetbal in een schouwburg Algemeen Dagblad van 1 oktober Als het resultaat er niet toe doet, is voetbal geen sport maar een spel. Frans van den Nieuwenhof in Voetbal International van 15 oktober Heerlijk die verzameling slidings en tackles die gisteren bij Studio Sport was te zien. De redactie van Studio Sport had er strijkers achter gezet, waardoor je aan de muziek kon horen of de aanvaller het wel of niet zou overleven. Han Lips in Het Parool van 20 oktober 'Eigenlijk kan me dat weinig schelen. Ik vond de ervaring het belangrijkste. Als je zomaar uit het niets in het eerste van Ajax mag meespelen, klaag je ook niet als je na enkele minuten weer uit het veld wordt gehaald.' Ex-fotomodel, tv-presentatrice en vriendin van Richard Krajicek Daphne Deckers over haar bescheiden rol in de nieuwe James Bond film Tomorrow never dies' in Algemeen Dagblad van 22 oktober 'Alles wat Cruijff zegt is het evangelie, onbegrijpelijk.' Co Adriaanse in Voetbal International van 22 oktober Toch eens aan Kluivert en Bogarde vragen of Richard Witschge in verband met zijn afkomst door Hiddink over het hoofd werd gezien. Frits Huis in De Courant Nieuws van de Dag van 22 oktober 240 AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1997

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 240