Het door Jan Gaasterland en Michael van Praag onthulde beeld dat 'World of Ajax' symboliseert, is gemaakt door de kunstenaar Lolke van der Bij. Het object biedt bezoekers van 'World of Ajax' de gelegenheid zich ervoor of ernaast te laten fotograferen als herinnering aan het bezoek aan de Amsterdam Arena. relikwieën en persoonlijke eigendommen van beroemde spelers. Beeldschermen vertonen onophoudelijk onvergetelijke voetbalmomenten. Bovendien bestaat de mogelijkheid in de nagebouwde Ajax- kleedkamer en bestuurskamer te lunchen of te dineren. Overigens staan de eigenaren Frank en Ronald de Boer, John van 't Schip, Danny Blind en Frank Rijkaard regelmatig persoonlijk achter de bar. Kortom: 'echter' en sfeervoller kan het niet! Bezoek 'World of Ajax' 'World of Ajax' is dagelijks tussen 9.00 uur en 18.00 uur te bezoeken. Op dagen dat Ajax thuiswedstrijden speelt of er grote evenementen in de Amsterdam Arena plaatsvinden, kent 'World of Ajax' aangepaste openingstijden. Bel voor de laatste informatie over openingstijden, toegangsprijzen, (groeps)arrangementen, vertrektijden rondleidingen en reserveringen: (020) 311 13 33. Routebeschrijving Amsterdam Arena ligt vlak bij afrit 2, Ouderkerk a/d Amstel aan de A2 autosnelweg Utrecht-Amsterdam. In het Transferium (PI) onder de Amsterdam Arena is voldoende parkeergelegenheid. Openbaar vervoer Amsterdam Arena ligt op loopafstand van NS-stations Duivendrecht en Bijlmer en metrostations Strandvliet/Arena en Bijlmer. Foto's: Louis van de Vuurst waard. Met zoveel pracht en praal en moderne techniek valt voor de bezoeker van de 'Ajax-tempel' veel te beleven. De rondleiding begint met een film en geeft u een unieke kijk op de verschillende aspecten van dit 'mega-theater', zoals het bijzondere schuifdak, de prachtige zalen, de veelbesproken grasmat en de garage onder het stadion. Amsterdam Arena Culinair cufin.ir Genieten van een glas champagne in de Koninklijke Loge met uniek uitzicht op het gehele stadion of uitgebreid lunchen en dineren in het a la carte restaurant De Serre of de Skybar. Tevens hebben de specialisten van Amsterdam Arena Culinair verschillende groeps-arrangementen in huis. Ajax Fanshop De echte Ajax-fan gaat natuurlijk niet naar huis zonder aandenken. In de Ajax Fanshop is een keur aan Ajax-souvenirs te koop, die u nog lang zullen herinneren aan uw dagje 'World of Ajax'. Soccer World Proef de échte voetbalsfeer in het unieke Soccer World Grand Café. In vitrines staan unieke AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1997 231

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 231