had me geheel in haar macht. Ik had me gewonnen gegeven en zag wel wat er ging gebeuren. En of Ajax er nog tachtig zou maken, of dat de Duitsers met een ultieme inspanning op gelijke hoogte zouden komen en zich voor de finale zouden plaatsen, het interesseerde me eerlijk gezegd geen syllabe. Dit zou de wip van de eeuw worden, of het nu de wedstrijd van het jaar was of niet. Ondertussen lagen we allebei op onze linkerzij, als lepeltjes in een keukenla. Haar hoofd hing zo strategisch dat ze zowel mij als de televisie kon zien. Tussen onze lichamen bevond zich een vacuüm van verlangen. Haar donkerbruine haar geurde naar Zandvoort en kriebelde aan mijn neus. Mijn handen rustten op haar heupen. Langzaam trok ik haar ook die laatste paar centimeters naar mij toe. Ze gromde dierlijk en deed de deur een stukje verder open. De trance was niet meer te beschrijven. Geilheid, drank en spanning hadden elkaar gevonden. Haar geraffineerde, nauwelijks waarneembare Franse parfum deed ook een duit in het zakje. En heel ver weg zongen Neil en Tim bergbeken en gevulde koeken van Kees van Kooten konden te voorschijn worden gehaald. Hoger en hoger klommen we op de ladder van plezier. De warmte die ze uitstraalde, was niet meer in woorden te omvatten, ze had me in een houdgreep waar ik van m'n leven niet meer uit kon komen. Het wachten was op het hoogtepunt. En ja hoor, ippon, daar kwam het. Ze verstijfde, liet me los en gilde: 'Jari! Jari! Jari!' Het begeren was op slag voorbij. Litmanen had in de tweede minuut van de tweede helft een einde gemaakt aan de wedstrijd. En aan ons liefdesspel. Het stond 4-1, de Duitsers waren definitief verslagen en ik was door geen enkele fysiotherapeut meer speelklaar te krijgen. Ik dronk mijn glas leeg en staarde verdoofd naar de tv waar nog steeds geen geluid uit kwam. 'It's only natural, schat,' zei ze zacht. 'It's only natural that you should feel the same way too.Ze boog zich naar de tv, drukte op Aus, sloeg een handdoek om zich heen en sprak liefdevol: 'Volgende keer maar weer gewoon in de kroeg?' Finn nog maar eens dat het alleen maar natuurlijk was dat zij en ik hier en nu bij elkaar waren. Als in een te langzaam afgespeelde film draaide ze haar hoofd nog meer naar me toe. De vonken spatten uit haar ogen. In haar tanden weerkaatste het bewegende schijnsel van Nederland 2. Ik verloor bijna het bewustzijn. Hier was sprake van de overtreffende trap van genot. Dit waren Demi Moore, Karen Mulder, Cindy Crawford en Faye Dunaway samen. Ik sloot mijn ogen en voelde dat onze benen elkaar in een lastig te ontwarren knoop aan het werken waren. Nooit had ik van judo of vrij worstelen gehouden, vooral niet met het commentaar van Pierre Zenden of Frans Henrichs erbij, maar ditmaal wilde ik graag een uitzondering maken. Als het er in de hemel ook zo aan toe ging, was ik maar liever meteen dood. Nog even en ik zou het toppunt van genot bereiken. De sirenes, blauwe zwaailichten, stromende 'It's gonna come true. Here in your arms I remember.' AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1997

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 202