Optimisme na voorbereidende toernooien door Simone Tacx foto's Louis van de Vuurst De schoenen werden gepoetst, de shirts gestreken en op de pas gemaaide velden verse kalklijnen getrokken. Het seizoen voor de jeugd is begonnen. Voorafgaand aan de eerste competitiewedstrijden werd een groot aantal toernooien gespeeld. De eerste testcases van het nieuwe voetbaljaar. Sittard wasteen van de standplaatsen van overtredingen niet. 'Het was een vreselijk de Al. In het Limburgse land werd een ruwe wedstrijd,' zegt Cas Harms, de leider door Fortuna georganiseerd toernooi van de Al. 'De scheidsrechter, die alle gespeeld. De ploeg van trainer Herman zeilen bij moest zetten om het duel in de Borman bereikte de finale, waarin het hand te houden, zag zich genoodzaakt om onderspit gedolven werd tegen Arsenal, de twee rode kaarten uit te delen aan spelers nieuwe cjjib van Mare Overmars en oud- van Vittoria en er zelfs een te geven aan gediende Dennis Bergkamp. iemand van ons.' Na de reguliere speeltijd In Eindhoven, op het toernooi van PSV, was de stand nog steeds 0-0, waarna waren de prestaties beter. In de poule strafschoppen de beslissing moesten moest de Al het opnemen tegen brengen. Vittoria miste de zesde penalty, Dortmund, FC Twente en Vittoria, een de Al schoot wel raak. De eerste prijs van zeer sterke ploeg uit Brazilië die in het het seizoen was een feit. zuiden van ons land nog nooit verloren In tegenstelling tot de overige had. Tot dit jaar. Spelbreker voor de jeugdelftallen heeft de Al nog een aantal Brazilianen was Ajax-uitblinker Andy van vertrouwde gezichten. Mitchel Piqué, der Meyde die met een verwoestende vrije Brutil Hosé, Serge de Groot, Andy van der trap de bal in de kruising joeg. In de Meyde en Alpha Turay maakten vorig kruisfinales moest PSV toegeven dat de seizoen ook al deel uit van de A-selectie. Amsterdammers sterker waren, waarna in 'Dat is tot nu toe heel goed werken de eindstrijd de Al opnieuw tegen Vittoria geweest. De basis is gelegd. We hebben moest aantreden. De Brazilianen, duidelijk altijd gestreefd naar een mengeling van uit op revanche, schuwden de eerste- en tweedejaars. Vorig seizoen waren AJAX MAGAZINE OKTOBER 1997

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 128