Hoe onaantastbaar is uw merk? Markgraaf Jpf Let op uw merk Als ondernemer doet u er alles aan om uw reputatie te laten groeien. Om uw goede naam ten volle te benutten. Maar sommige concurrenten genieten tegen de regels in graag mee van uw succes. Hoe sterk staat u dan met die goede naam? Dat hangt er helemaal vanaf. Heeft u uw bedrijfsnaam en de namen van uw produkten en diensten officieel gere gistreerd als merk? Of dacht u dat het door inschrijving in het Handelsregister wel goed zat? En heeft u een specialist gevraagd uw merk op alle mogelijke manieren te beveiligen tegen hinderlijk ge- knaag door derden? Of dacht u dat het zo'n vaart niet zou lopen? En weet u wat u te doen staat bij daadwerkelijke aanvallen? Of ziet u dat dan wel weer? Wat we u in feite vragen is: let u wel goed op de juridische bescherming van uw goede naam? Als u dat niet zeker weet, denk dan eens aan Markgraaf. Want als grootste onafhankelijk merkenbureau van Nederland kennen wij alle ins en outs van dit complexe terrein. We adviseren grote en kleine ondernemingen over de beste oplossingen, regelen de registratie voor alle landen waar zij actief zijn en bewaken merken wereldwijd tegen inbreuk. Zo wordt een goede naam meer dan mmmmmmm aw w een reputatie; u krijgt er een machtig Markgraaf wapen bij in de strijd om het commerciële bestaan. Wilt u daar meer van weten? We hebben een uitgebreide brochure voor u klaarliggen. Markgraaf BV, Postbus 22722, 1100 DE Amsterdam Zuid-Oost. Telefoon (020) 564 14 11. Fax (020) 696 23 03.

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 61