Ajax Nederlandse jongen Mensch, durf te leven. Gerben Hellinga - Bert Bakker, Amsterdam. Tekst van een drietal toneelstukken, waaronder 'Ajax-Feijenoord' uit 1970, dat zich geheel afspeelt op de tribune tijdens de klassieker van 17 november 1968. 1982 AFC Ajax - Amsterdam. Jan de Deugd - Calvé de Betuwe. Boekje uit serie van achttien over alle eredivisieclubs, verkrijgbaar bij jam, nootjes en pindakaas. Voetbal plus. Johan Cruijff (i.s.m. Jack van Gelder)- Harteveld Sales Group, Groningen. Voetbaltips voor de jeugd. Na Cruijffs vertrek naar Feyenoord in 1984 werd het boekje herdrukt met een nieuw omslag en enkele andere foto's. Kees de Jonge, bink bij Ajax. Henno Eggerkamp, Lex van de Oudeweetering - Espee. Stripverhaal rond de problemen van een op doorbreken staande Ajax- jeugdspeler. 1987 Temidden der Ajacieden. Bart Sorgedrager - Waanders, Zwolle. Fotoboek rond het reilen en zeilen van de vereniging Ajax gedurende het seizoen 1986- 1987. Ajax en de jeugd. Gerard Koster - Stichting IVIO, Lelystad. Boekje over de Ajax-jeugdopleiding, uitgegeven in de AO-Junior serie. 1989 Alles over links. Arnold Mühren (i.s.m. Jaap de Groot)- PR Sponsor Sport Publiciteit, Hoornaar. Herinneringen van de begaafde middenvelder uit zijn carrière bij Ajax en elders. 1990 90jaren Ajax, 1900-1990. Evert Vermeer - Luitingh-Sijthoff, Utrecht. Naslagwerk over de Ajax- geschiedenis, met uitslagen en spelerlijsten voor elk seizoen met statistieken. In 1996 verschenen in bijgewerkte editie. Neeskens. Johan Neeskens - Center Boek, Hilversum. Verhalen over zijn Amsterdamse, Spaanse en Amerikaanse jaren uit het geheugen van de nationale ijzervreter. Marco van Basten. De beste spits ter wereld - zijn leven, zijn werk. Ron Westerhof (eindred.)- Weekbladpers, Amsterdam. Voetbal International special 1990 nr. 5. 1991 Johan Cruijff: levende legende. Ron Westerhof (eindred.) - Weekbladpers, Amsterdam. Voetbal International special 1991 nr. 1. Twintig brieven aan Frank Rijkaard en één brief terug. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam. Bundeling van open brieven aan de voormalige Ajacied. Feyenoord - Ajax: de klassieker. Ron Westerhof (eindred.) - Weekbladpers, Amsterdam. Voetbal International special 1992 nr. 6. 1993 De godenzonen van Ajax. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 1). Bundeling van columns, grotendeels eerder verschenen in Het Parool Het officiële Ajax-jaarboek 1992-1993. David Endt - Windroos, Amsterdam. Jaarboek met wedstrijdverslagen, spelersportretten en statistieken Ajax en de kunst van het voetballen. Nico Scheepmaker - Scheffers, Utrecht. Bundel columns, samengesteld door Ruurd Eerdens. Dennis Bergkamp. Louis van de Vuurst (foto's), David Endt (tekst) - Interlinea, Haarlem. Fotoboek over Bergkamp, met meertalige toelichtingen. 1994 Het officiële Ajax-jaarboek 1993-1994. David Endt (tekst); Louis van de Vuurst (foto's) - Luitingh- Sijthoff, Amsterdam. Jaarboek met wedstrijdverslagen, spelersportretten en statistieken. De klassieker. Evert Vermeer en Ruud van Vrijaldenhoven - Windroos, Amsterdam. Beschrijving van alle onderlinge wedstrijden die Ajax en Feyenoord sinds 1921 tegen elkaar speelden Ik mag Johan zeggen. Notities van een seizoenkaarthouder. Frits Huis - Alfa De Courant Nieuws van de Dag, Amsterdam. Bundeling van columns van een seiznenkaarthniirler 1995 Tussen hemel en hok. Bobby Haarms en zijn Ajax. Raymond Bouwman, Michel Sleutelberg - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 11). Herinneringen uit het Ajax- leven van de assistent-coach. Het officiële Ajax-jaarboek 1994-1995. David Endt (tekst); George Verberne en Louis van de Vuurst (foto's) - Luitingh-Sijthoff, Amsterdam. Jaarboek met wedstrijdverslagen, spelersportretten en statistieken. Gloria Victoria. Ajax winnaar van de Europa Cup. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 16). Bundel columns, grotendeels eerder verschenen in Het Parool. Laat Louis maar schuiven. En waarom het Olympisch Stadion moet blijven. Frits Huis - Alfa De Courant Nieuws van de Dag, Amsterdam. Columns van de kritische seizoenkaarthouder. Ajax - De complete werken, diversen - Waanders, Zwolle. Driedelige verzamelwerk over heden en verleden van Ajax, verschenen in tweewekelijkse thematische afleveringen, in drie verzamelbanden. Ajax lacht. Ajax-anekdotes en -cartoons. Ed van Opzeeland (tekst); Dik Bruynesteyn (tekeningen) - Waanders, Zwolle. Boekje met Ajax-humor, verkrijgbaar voor abonnees op de serie 'Ajax - de complete werken'. 1996 Cruijff. Van Jopie tot Johan - de opkomst van de beste voetballer aller tijden. Bert Hiddema - Luitingh-Sijthoff. Het levensverhaal van Cruijff tot 1974. 95 jaar Ajax. Evert Vermeer Luitingh-Sijthoff, Utrecht. Vernieuwde editie van '90 jaren Ajax', geschiedenis met statistieken per seizoen. Het officiële Ajax-jaarboek 1995-1996. David Endt (tekst); Evert Vermeer (statistieken); George Verberne en Louis van de Vuurst (foto's) - Windroos, Amsterdam. Wedstrijdverslagen, foto's en statistieken van het afgelopen seizoen. Lucky Ajax, de eregalerij. Rik Planting - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 20). Collectie interviews met twintig ex-topspelers over hun band met Ajax. Een mooi huis in een grote tuin. Marcel van Hoof - De Fontein, Baarn. Geschiedenis van Ajax-stadion de Meer. 1997 ;El Cruijff. Bert Hiddema - Luitingh-Sijthoff, Amsterdam. Het levensverhaal van Cruijff van 1974 tot 1996. Er is er eenjarig: Johan Cruijff vijftig jaar. Hubert Smeets, Godfried Bomans e.a.- L.J. Veen, Amsterdam. Uitgave van 'Hard gras, voetbaltijdschrift voor lezers' nr. 10 (april 1997), geheel gewijd aan Cruijff. Johan Cruijff50:1000 bijzondere ontmoetingen. Michiel Blijboom, Jan Dijkgraaf, Anthonie Vermeer (red.)- Panorama, Haarlem. 'Speciale bewaar-bijlage' n.a.v. 50ste verjaardag van Johan Cruijff. Ik heb nog met Johan Cruijff gespeeld. Klaas Vos - Anthos, Amsterdam. Gebundelde radio interviews uit 'Langs de Lijn'. Veertien over nummer 14. Van Betondorp tot Barcelona. Raf Willems, Hugo Borst (red.)- Anthos Icarus, Amsterdam. Bundel opstellen over Cruijff n.a.v. diens 50ste verjaardag. Cruijff, Hendrik Johannes, fenomeen. Nico Scheepmaker - Nijgh Van Ditmar, Amsterdam. Heruitgave van editie uit 1972, aangevuld met door Scheepmaker geschreven materiaal over Cruijff. Het ABC van een eigenzinnige maëstro. Frits Barend, Henk van Dorp - Vassallucci, Amsterdam. Verzamelde interviews met Cruijff. Het officiële Ajax jaarboek 1996-1997. David Endt; Evert Vermeer (statistische gegevens); Louis van de Vuurst; George Verberne (foto's) - Luitingh - Sijthoff, Amsterdam. Wedstrijdverslagen, foto's en statistieken van het afgelopen seizoen. AJAX ANEKD AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 254