The Official Ajax Fanshop In zeven jaar tijd heeft de Fanshop een ware metamorfose ondergaan. Wat begon als een te krappe container volgepropt met allerhande Ajax-parafernalia, is inmiddels uitgegroeid tot een imposante winkel met een ruime collectie Ajax-artikelen. De Shop is gevestigd aan de voorzijde van de Amsterdam Arena. De argeloze bezoeker van de Amsterdam Arena kan er eenvoudig niet omheen: de prachtige ruimte van de Ajax Fanshop. Een smaakvol ingerichte zaak met een zeer breed assortiment. Ook de Oranje-fan komt aan bod, want de Fanshop verkoopt onder meer ook de officiële tenues van het Nederlands Elftal. Het assortiment is door de jaren heen uitgebreid tot zevenhonderd artikelen, alle voorzien van het wereldberoemde Ajax- vignet. En de ontwerpers zijn nog lang niet klaar, want elke week komen er wel één of twee nieuwe leuke artikelen voor de echte supporters bij. Variërend van het officiële wedstrijdshirt tot pyjama's en van golfballen tot pantoffels. Posters van de Ajacieden en de populaire spelerskaarten zijn ook volop verkrijgbaar. Ook aan de jonge supporters is gedacht. Er is bijvoorbeeld een groot aantal Ajax- shirtjes in kindermaten te koop en voor de fans met maar een beetje zakgeld zijn er al leuke souvenirs te krijgen, zodat niemand met lege handen de winkel verlaat. Kortom; in 'The Official Ajax Fanshop' kun je alle fan-produkten kopen. Supporters en leden van de Ajax Supportersvereniging die een Ajax Rekening hebben, krijgen op vertoon van hun bank- of supporters-pas 10% korting op hun aankopen. Adres: The Official Ajax Fanshop Arena Boulevard 1 1101 AX Amsterdam Zuidoost Tel: 0031 - 20 - 3111685/3111687 AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 244