Soccer World De Ajacieden Frank Rijkaard, John van 't Schip, Danny Blind en Frank en Ronald de Boer heten u van harte welkom in Soccer World: de enige plek ter wereld waar u iets kunt drinken in een café dat van voetballers zelf is. Een bezoek aan Soccer World is een absolute 'must' voor de voetballiefhebber. Hier kunt u eten en drinken omringd door de mooiste voetbalrelikwieën: de voetbalschoenen van Faas Wilkes en de originele shirts van Pelé en Eric Cantona. Natuurlijk zijn ook de trofeeën tentoongesteld die de jongens met hun clubs hebben behaald. Op videoschermen beleeft u de mooiste voetbalmomenten opnieuw. En... met een beetje geluk loopt u de eigenaren zelf tegen het lijf! Stil uw lekkere trek met een 'Hamburger Frank de Boer' of een echte Italiaanse pizza of pasta van 'John Frankies Corner'. Of verwen uzelf met een van de gerechten van de uitgebreide menukaart. Wat dacht u van een Rijkaards Caesar salad, spare ribs (die volgens Danny Blind het lekkerst zijn als je ze met je handen eet) en een Coupe 'Ronald de Boer'? In het café is een uitgebreid assortiment aan artikelen verkrijgbaar: T-shirts, caps en het exclusieve Soccer World servies. Wie een speciale 'Europa Cup Cocktail' bestelt, mag zelfs het glas meenemen. Met de exclusieve Soccer World rondleidingen bezoekt u de kleedkamers, het Ajax Museum en de Amsterdam Arena. Tevens biedt Soccer World ruimten aan voor presentaties, vergaderingen, feesten en bruiloften. U kunt Soccer World vinden naast de hoofdingang van de Amsterdam Arena. Het café is dagelijks geopend tussen 9.00 en 23.00 uur. Adres: Soccer World Arena Boulevard 5 1101 AX Amsterdam Zuidoost Tel: 020-3111650 Rondleidingen en algemene informatie: tel: 0031-20 - 3111650 AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 242