Selectie El 1997-1998 Trainer: Patrick Ladru Leider: Henk van Teunenbroek Tweede klasse D Ajax El Aalsmeer Dl ADED1 Geuzen/ Middenmeer Dl IW Dl KBVD1 NEAD1 NEC'75 Dl RKDESD1 Schellingwoude Dl TOB Dl De Volewijckers Dl Mohamed Attaibi Diego Biseswar Ricardo Burgos Sylvano Comvalius Elio Egas Miquel Hasselbaink Jeremain Lens Furdjel Narsingh Nicky Rietveld Kevin Rijnvis Frans Sabajo Donovan Slijngard Gregory van der Wiel Burak Yegek Meivin Zweistra 4 s Vijf linksbenige spelers, een aantal waar menig trainer jaloers op zou kunnen zijn, maakten vorig seizoen onderdeel uit van de El. Een plaats in de middenmoot werd het hoogst haalbare geacht voor de ploeg met veel snelheid, maar het ging boven verwachting goed. Vooral na de winterstop heeft de El het goed gedaan. Met een vijfde plaats was iedereen tevreden. De E2 van vorig seizoen was 'Amsterdam in het klein': Op één na bestond de selectie in zijn geheel uit Amsterdammers. De sensatie van de nieuwe Ajacieden was Leandro Resida, het jongste lid van Ajax ooit. Hij was pas zes toen hij kwam en kon al spelen als de beste. De E2 stevende op het kampioenschap af, slechts twee maal werd er verloren en daarmee voldeed de ploeg aan alle verwachtingen. Selectie E2 1997-1998 Trainer: Patrick Ladru Leider: Edwin Kortlevers Deniz Asian Yasinne Benmoussa Deniz Canpolat Jaoud Harhour Chris van der Hoeven Vincent Hofman Leandro Kappel Joey Klare Calvin Mac Intosch Frank Olijve Leandro Resida Jeffrey Sarpong Marcel van der Spek Christian Supusepa Huib de Vries Fabian Wells Vijfde klasse A Ajax E2 Abcoude D10 Abcoude Dll AFCD10 Argon D9 AS '80D13 SC Voorland D5 Waterwijk Dll Zwarte Schapen D3 206 AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 205