D1 Selectie Dl 1997-1998 Trainers: John van 't Schip, Jan Olde Riekerink Leider: Frits Andriese De mannen van de Dl wacht een zwaar seizoen, was de voorspelling van de leider van het elftal. Zijn woorden kwamen grotendeels uit. De ene periode werd alles gewonnen, op het andere moment was het fysieke verschil met de tegenstanders te groot. De Dl eindigde uiteindelijk als vierde. Omar Boukhari Sergio Cameron Frank Corba Mike van Dam Mark Dreef Nicky van Eijsden Urby Emanuelson Tony Emmelkamp Patrick Fernandes Duarte Jergé Hoefdraad André Hofstee Milano Koenders August Lagadeau Yusuf Murat Bennie van Noord Quincy Owusu- Abeyie Dwight Tiendalli West II eerste klasse A Ajax Dl Diemen Cl SVAlmereC2 De Meer Cl FC Amstelland C1 NEC '75 C1 SC Buitenboys Cl SC Oriënt Cl SV Bijlmer Cl SDWC1 Al voor aanvang van het seizoen achtte de D2 zich titel kandidaat. Het leeftijdsverschil met de tegenstanders slonk tot een jaar. Het moest dus mogelijk zijn om kampioen te worden. De voorspelling kwam uit. De meeste tegenstanders werden met ruime cijfers verslagen. Selectie D2 1997-1998 Trainer: Jan Olde Riekerink Leider: Ed Lefeber Eerste klasse A Ajax D2 AFCD1 Argon Dl Buitenveldert Dl DCGD1 DWSD1 DWVD1 DWV D2 Sint Martinus Dl OSVD1 RKAVD1 RKAVICD1 Ruben Bipat Robby Boel Mitchell Burgzorg Niels Buytenhuis Marco van Duin Rory van Gulik Wesley Haasjes Henry Klouwer Christiaan Lof Naikson Maduro Pascal Nitz Johan Plat Glynor Plet Sylvion Prade Joey Rietbroek Mick Stefels Yannick de Wit AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 204