Selectie Cl 1997-1998 Trainer: Hennie de Regt Leider: Jan van Eijden De Cl had een zwaar seizoen. De spelers van de ploegen waartegen gespeeld moest worden, waren meestal twee en soms wel drie jaar ouder. Dit zorgde ervoor dat elke wedstrijd gezien werd als een kleine finale. Uiteindelijk eindige de Cl als vijfde in de competitie. Een rangschikking waar iedereen uitermate tevreden mee was. Marc van Diermen Danny Hendriks Jeffrey Hoogervorst Jordy Klijn Dennis van der Kraan Demi Louhenapessy Gijs Luirink Robin Muller van Moppes Muslu Nalbantoglu Henk van Ommen Jerold Promes Patrick Reerink Daniel de Ridder Randy Rustenberg Wesley Sneijder Sebastian Steur Sven Taberima Clint Tseng-Ching- Lien Eerste divisie A Ajax Cl FC Abcoude Cl AZ Cl Haarlem Cl Hoofddorp Cl Purmersteijn Cl Stormvogels Cl FC Volendam Cl De Volewijckers Cl SC Voorland Cl Zwarte Schapen Cl Zeeburgia Cl Selectie C2 1997-1998 Trainer: Hennie de Regt Leider: Wim Stuut Terry Boné Moubarak Boussoufa Ferdi Elmas Tim Emmerik Etienne Esajas Sergio Hellings Jeroen van den Heuvel Dustin Huisman Nigel de Jong Marco van Kallen Sherjill Mac Donald Donovan Mijnals Clint Molly Luciano Presierie Paul Quasten Jerghinio Sahadewsing Stefan Supusepa Miquel Tuinfort Bas van Wegen West II hoofdklasse A Ajax C2 FC Abcoude C2 AFC C2 Amstelveen/ Heemraad Cl Blauw Wit Cl DCOC1 DSSC1 KBVC1 Legmeervogels Cl Neerlandia/ SLTO Cl WA/Spartaan Cl Zeeburgia C2 Van de C2 werd verwacht dat de ploeg het niet slecht zou doen. De eerste helft van de competitie werd dit vermoeden bewaarheid. Het nog speelse team won de ene na de andere wedstrijd. Na de winterstop belandde de C2 om onverklaarbare redenen in een dip. Toch behaalde de selectie een zesde plaats in de competitie, iets wat allerminst slecht genoemd kan worden. Het kampioenschap is bijzaak, het gaat om de opleiding. AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998 203

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 202