Eerste divisie A Ajax BI AZ BI SC Feyenoord BI Go Ahead Eagles BI FC Groningen BI Haarlem BI Quick Boys B1 Telstar BI FC Twente BI FC Utrecht BI FC Volendam BI Veendam BI De BI moet oogsten, was het credo. Het jaar ervoor eindigde de ploeg in de middenmoot en dat was het elftal onwaardig. Daarom moest seizoen 1996-1997 het jaar van het kampioen schap worden. Dat dit zo gemakkelijk zou gaan, had niemand kunnen voorspellen. In maart werd de titel al in de wacht gesleept en daarmee was deze BI de snelste kampioen van Ajax. Selectie BI 1997-1998 Trainer: John van 't Schip Leider: Rolf Grootenboer Kiran Bechan Karim Bridji Reginald Faria Meivin Fleur Guillermo Graaven Sergino Greene Youssouf Hassan Hersi Darwin Hoost Chederick Kempenaar Gideon Kruit Angelo Martha Robin Noordam Jason Otto Karlo Radolovic Stefano Seedorf Rafaël van der Vaart Sergio de Windt Dion van Zeist Aan het begin van het vorig seizoen ging de B2 ervan uit bovenin mee te kunnen draaien. Niets bleek minder waar. Het fysieke krachtsverschil tussen de B2 van Ajax en de tegenstanders in de competitie, alle BI-elftallen, bleek te groot. De ploeg moest alles op alles zetten om degradatie te voorkomen. Maar Ajax zou Ajax niet zijn als dit niet gelukt zou zijn. Ook dit seizoen strijdt de B2 weer op het hoogste niveau. Eerste divisie B Ajax B2 NEC BI ADO/Den Haag BI PSVB1 Feyenoord B1 Sparta B1 Fortuna Sittard BI Vitesse BI De Graafschap B1 VW B1 NAC BI Willem 11 R1 Selectie B2 1997-1998 Trainer: Jan Olde Riekerink Leider: Cor van Eijden Nabil Abidallah Adnan Barakat Johnny Heitinga Geoffrey Knijnenburg Lesley Las van Bennekom Steven de Lege Sjaak Lettinga Max Lohy Ivo Pas Nando Rafaël Maurice Renger Chedric Seedorf Jeffrey Sneijder Maarten Stekelenburg Ivo Verschoor Marcel Vondeling Boy Waterman AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 200