Door een achterstand op naaste concurrent Vitesse moest de Al alle zeilen bijzetten voor het kampioenschap. Een overwinning op deze naaste concurrent zorgde voor de ommekeer. Met 66 punten werd de Al opnieuw kampioen. Vijf spelers van de Al zijn doorgestroomd naar het tweede elftal van Ajax: Cedric van der Gun, Bas Dreef, Robert-Jan Ravensbergen, Raphael Supusepa en Tim de Cler. Selectie Al 1997-1998 Trainer: Herman Borman Leider: Cas Harms Serge van den Ban Kevin Bobson Daryl Douglas Bobby Gehring Pascal Heye Brutil Hosé Sander Keller Michael van der Kruis Michael Lamey Quido Lanzaat Andy van der Meyde Mitchell Piqué Mark Stuu Jerryl Tjon-en-Fa Jack Tol Sijme Tol Alpha Turay Jeroen Verhoeven Eredivisie Ajax Al HFC/ADO Den Haag Al AZ Al Feyenoord Al Go Ahead Eagles Al FC Groningen Al SC Heerenveen Al NACA1 PSVA1 Telstar Al FC Twente Al FC Utrecht Al Vitesse Al FC Volendam Al De A2 presteerde vorig seizoen goed. De formatie van Dick de Groot versloeg tegenstander na tegenstander, waardoor het kampioenschap niet uit kon blijven. Zestien wedstrijden achtereen bleef de ploeg ongeslagen. Op twee jongens na zijn alle spelers door na de Al, het spannendste jeugdjaar. Wie haalt het tweede elftal en wie moet er uiteindelijk toch weg? Selectie A2 1997-1998 Trainer: Dick de Groot Leider: Teun Bogaard Eerste, divisie A Ajax A2 SC Cambuur Al DWSA1 Emmen Al Excelsior Al SC Feyenoord Al Haarlem Al Quick Boys Al Sparta Al SC Veendam Al Westlandia Al FC Zwolle Al Marcel Akerboom Raoul Breinburg Dave Eveleens Mike Eveleens Ferdinand Katipana Jeroen Ketting Didi Longuet Tim Orlowski Erik Piket Kwame Quansah Jürgen Seedorf Haeler Tamboer Karim Touzani Rubin van der Veen Brian Vink Mike Zonneveld 200 AJAX PRESENTATIEGIDS 1997-1998

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 199