i V-t4-*5 Martinair ROTO SMEETS ABNAMRO De bank <58 Bellini Price Waterhouse It Nog één maal Louis van Gaal 100 Passiepreek van Klaas Willing 186 De buitenstaander 202 De fotografie van Wanda Tuerlinckx: Dennis Schulp Ajacieden openen café Soccer World in de Arena Rob van Zoest, de man achter het Ajax Museum Aan de zijlijn: Klaas Vos Staatsloterij - 228 Historische grond: Spangen 239 Ajax -achterklap melkunie" UMBRO Total Care Philipp Roever Een hommage in foto's. Van de assistenten tot en met het afscheid; de zijlijn en het blocnote, de feestjes en de fans, de jassen en de prijzen. Zes jaar lief en leed in beeld, gelardeerd met anecdotes en terugblikken van zes heren media. Een hommage 128 Winston Bogarde 142 Dom in Milaan. Bij het vertrek van Winston Bogarde en Patrick Kluivert 150 Profiel: Patrick Kluivert 153 Column: David Endt 154 De vijfde versnelling. Bij het vertrek van Mare Overmars 156 Het fotoalbum van Gerard van der Lem 164 Het moment van Joop de Vries 166 Sponsor: Roto Smeets, de drukker heeft het drukker dan ooit Nederlands bekendste voorlichter. Tegen wil en dank, want het nieuws dat hij heeft te melden is vaak niet het beste nieuws. Aan de andere kant: Klaas Wilting geniet er van. Wat hij in één week meemaakt, daar zal een collega-voorlichter een leven lang op moeten wachten. Van Hillary Clinton spoedt hij zich naar de Eurotop en als Ajax wordt gehuldigd, staat Wilting vooraan op net bordes van de Stadsschouwburg. Voetbalgeweld is bijna wekelijkse kost. Maar laten we de boel ook niet overdrijven: 'Nu er een dode is gevallen roept iedereen "ach" en "wee". Besteden we niet te veel aandacht aan dat tuig?' 173 Een weerwoord van Mark van den Heuvel 174 Ajax in Zuid-Amerika 176 Sponsor: de bijzondere lading van Martinair 196 Boek: Klaas Vos' 'Ik heb nog met Johan Cruijff gespeeld' 199 Ajacieden gestrikt Reizen Michael Laudrup tenslotte toch bij Ajax Momentopname: uit het archief van fotograaf Louis van de Vuurst

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 5