UMBRO Toen hij dertien jaar oud was mocht hij De oudste van de twee Laudrup-broers Michael Laudrup, 15-6-1964 Erelijst niet, vijf jaar later koos hij voor Lazio Roma verwacht niet al te veel aanpassings en nu draagt hij dan eindelijk het shirt dat problemen te hebben. Laudrup: 'Denen en hem misschien wel het mooiste staat. Nederlanders lijken veel op elkaar en het 00 o i 00 oj Bröndby (Den) Denemarken: 2x voetballer van het jaar Michael Laudrup, 33 jaar jong, komt in type voetbal dat Ajax speelt ken ik van 00 oj 1 00 un Lazio Roma (Ita) Spanje: 2x voetballer van het jaar ieder geval het komende seizoen de Barcelona, waar ik vijf jaar lang ongeveer in '85 - '89 Juventus (Ita) 5x landskampioen gelederen van Ajax versterken. hetzelfde aanvallende systeem heb '89 - '94 Barcelona (Spa) (Barcelona '91, '92, '93, Bij de ondertekening van het contract gevoetbald. Ik zal voor geen enkele '94 - '96 Real Madrid (Spa) '94 en Real Madrid '95) vertelde de Deen dat er een aantal redenen verrassing komen te staan.' '96 - '97 Vissel Kobe (Jap) lx beker (Barcelona '93) is waarom hij Ajax verkoos boven Het commentaar dat Laudrup na een '97 - AFC Ajax lx Europa Cup I bijvoorbeeld Olympique Marseille. 'Ajax glansrijke carrièrre zijn laatste voetbaljaren (Barcelona '92) staat voor mij synoniem aan voetbal. Dat is rustig uitzit schoot bij de Deen in het Italië: lx wereldbeker voor voor mij het meest belangrijk. Verder is het verkeerde keelgat. 'Ik ben zeel gemotiveerd clubs (Juventus '85) prettig om weer dicht bij Denemarken te om er hier iets van te maken. Anders had ik lx landskampioen wonen en is het een voordeel dat Morten hier niet gezeten. Dit wordt wel mijn laatste (Juventus '86) Olsen hier nu trainer is.' club, daarna ga ik terug naar Denemarken.' Interlands: 93 CD Foto: Louis van de Vuurst Toen hij dertien jaar oud was mocht hij niet, vijfjaar later koos hij voor Lazio Roma en nu draagt hij dan eindelijk het shirt dat hem misschien wel het mooiste staat. Michael Laudrup, 33 jaar jong, komt in ieder geval het komende seizoen de gelederen van Ajax versterken. Bij de ondertekening van het contract vertelde de Deen dat er een aantal redenen is waarom hij Ajax verkoos boven bijvoorbeeld Olympique Marseille. 'Ajax staat voor mij synoniem aan voetbal. Dat is voor mij het meest belangrijk. Verder is het prettig om weer dicht bij Denemarken te wonen en is het een voordeel dat Morten Olsen hier nu trainer is.' De oudste van de twee Laudrup-broers verwacht niet al te veel aanpassings problemen te hebben. Laudrup: 'Denen en Nederlanders lijken veel op elkaar en het type voetbal dat Ajax speelt ken ik van Barcelona, waar ik vijf jaar lang ongeveer in hetzelfde aanvallende systeem heb gevoetbald. Ik zal voor geen enkele verrassing komen te staan.' Het commentaar dat Laudrup na een glansrijke carrièrre zijn laatste voetbaljaren rustig uitzit schoot bij de Deen in het verkeerde keelgat. 'Ik ben zeel gemotiveerd om er hier iets van te maken. Anders had ik hier niet gezeten. Dit wordt wel mijn laatste club, daarna ga ik terug naar Denemarken.' Michael Laudrup, 15-6-1964 '80 - '83 Bröndby (Den) '83 - '85 Lazio Roma (Ita) '85 - '89 Juventus (Ita) '89 - '94 Barcelona (Spa) '94 - '96 Real Madrid (Spa) '96 - '97 Vissel Kobe (Jap) '97 -AFC Ajax Erelijst Denemarken: Spanje: Italië: Interlands: 2x voetballer van het jaar 2x voetballer van het jaar 5x landskampioen (Barcelona '91, '92, '93, '94 en Real Madrid '95) lx beker (Barcelona '93) lx Europa Cup I (Barcelona '92) lx wereldbeker voor clubs (Juventus '85) lx landskampioen (Juventus '86) 93

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 223