Van de voorzitter Od naar j nieuw seizoen Vanaf deze plaats wil ik Louis van Gaal, Gerard van der Lem en Frans Hoek veel succes wensen bij hun nieuwe club. Hoewel we ze natuurlijk zullen missen, ben ik er trots op dat hun prestatie ertoe geleid heeft dat zij in staat worden gesteld een buitenlands avontuur aan te gaan. Ook dat straalt immers op onze club af. Louis met name heeft een enorme betekenis gehad voor het technische denken binnen onze club en daar kunnen we de komende jaren de zoete vruchten nog van plukken. Ook Co Adriaanse heeft zijn stempel op onze vereniging gedrukt en ik ben ervan overtuigd dat hij Willem II naar nieuwe hoogten zal kunnen brengen. Veel succes Co! Foto: Louis van de Vuurst Van de spelers die vertrekken, wil ik Patrick en Winston toch even apart noemen. Ik zie deze Ajacieden met lede ogen afreizen naar Milan, maar besef tegelijkertijd dat die club natuurlijk, op Ajax na, het mooiste is dat je kan overkomen. Alle goeds daarom en ik hoop dat je de Arena weet te vinden wanneer Amsterdam weer eens wordt bezocht. Want jullie zijn meer dan welkom! Vaak is mij gevraagd of wij het vertrek van al die heren wel op konden vangen. Mijn positief antwoord daarop is inmiddels bewaarheid geworden. Immers, Morten Olsen en Hans Westerhof worden respectievelijk de nieuwe directeuren betaald voetbal en opleidingen, terwijl we als trainer van het tweede elftal Jan Wouters bereid hebben gevonden naar Amsterdam te komen. Heini Otto wordt zoals bekend de assistent van Morten Olsen. Me dunkt dat de technische staf hiermede weer op minstens hetzelfde peil

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 18