De scanner zorgt ervoor dat de foto's van de diverse fotografen met de juiste kleur en op het gewenste formaat worden ingescand. Papierloze maatschappij? Het tegendeel wordt hier bewezen. Een enorm grote opslagruimte is tot de nok gevuld met rollen papier, afkomstig uit Finland. Smeets De Boer voor de wind, met het bijblijven en gestaag uitbreiden als missie voor het komende decennium. Verheul: 'En daar past Ajax uitstekend bij. We zijn uitermate tevreden met de relatie die we met Ajax hebben en vertrouwen er uiteraad op dat dat wederzijds is. Omdat we een aantal vaste plaatsen in het stadion hebben, gebruiken we die ook om collega's van samengevoegde bedrijven bijvoorbeeld nader met elkaar kennis te laten maken. En dat blijkt bij zo'n voetbalwedstrijd erg goed te werken. Verder kiezen we zorgvuldig welk onderdeel van Roto Smeets voor wedstrijdkaarten in aanmerking komt. Als Ajax bijvoorbeeld een keer tegen Go Ahead Eagles zou spelen, dan is het voor Roto Smeets Deventer interessant om er met klanten heen te gaan. Zo proberen we ervoor te zorgen dat iedereen op z'n tijd de kans heeft om te gaan.' Aan alle wensen te voldoen is daarbij niet gemakkelijk, want, om het fusieverhaal nog even te vervolgen, niet alles wat direct onder Roto Smeets De Boer NV valt, is gekoppeld aan de naam Roto Smeets. Zo is er ook nog de Casparie Groep, de Media Partners Groep en de Plantijn groep die tezamen Roto Smeets De Boer NV vormen. In totaal zesenvijftig bedrijven met één gemeenschappelijke rode draad: de productie of uitgifte van drukwerk. Of het nou visitekaartjes, briefpapier, het Ajax Magazine, de Franse Flair of de Kick Off is. Opera Tosca Overigens heeft Roto Smeets Utrecht zich de afgelopen jaren niet alleen met sportsponsoring beziggehouden. Het bedrijf heeft, om toch nog een beetje binding met de regio te houden, opera's gesponsord. Inderdaad wel even wat anders dan voetbal, merkt Verheul op. 'Zo hebben we de opera Tosca gesponsord, waar we ook relaties mee naar toe konden nemen. Ook dat vinden mensen geweldig. Het is weer een heel andere kunstvorm dan voetbal, en deze opera's, die niet in bijvoorbeeld het Circustheater spelen, blijven daardoor toch wat exclusiever. 'Voor het overige houdt de Roto Smeets

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 169