hoon r Sak Schoonmaak .Dj *MMfcNTLOO waarvoor relaties tegenwoordig worden uitgenodigd. 'Het is moeilijk om door de bomen het bos te zien. Je kunt tegenwoordig elke dag wel ergens naar toe, van golf tot voetbal en alles wat daar tussen zit. Maar clubs als Ajax blijven trekken. Een heel ander project van ons is het Circustheater. Ook daar hebben we een vast aantal stoelen. Theater is weer een heel andere vorm van ontspanning en ook daar blijken veel mensen interesse voor te hebben. Het voor-deel dat wij eruit halen, is niet direct meetbaar, hoewel je wel kunt spreken van betere contacten met de klanten. Maar je moet altijd nog maar zien wat het op de lange termijn oplevert. En toch, als het niets zou helpen, dan zouden we het niet doen. Laat dat vooral duidelijk zijn.' Bosman Arnold Kooiman houdt zich ondertussen met heel andere zaken bezig. De Spareribs- lijn meldt zich, ook hij wil graag naar boven om zijn vrachtje af te leveren. Vervolgens willen de danseressen voor het pauzenummer naar binnen, waarna John Bosman de deur passeert om nauwelijks een uurtje later op een waanzinnige manier het eerste doelpunt te scoren. Van zo'n moment kan Conny Westdijk-Wilkes best balen. 'Als je een club wat langer sponsort, dan ontstaat er meer dan een zakelijke relatie. Je wordt ook emotioneel bij de club betrokken. Het voordeel voor ons is soms wel dat we meerdere clubs sponsoren. Toen Ajax bijvoorbeeld van PSV verloor, was dat voor ons niet zo erg, want als Brabants bedrijf zijn we vanzelfsprekend ook vaste gast in Eindhoven.' 192 AJAX MAGAZINE JUNI 1997

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 192