Mario als huisman? 'Nou nee niet echt, alhoewel... vroeger wilde ik alles doen wat mijn moeder ook deed. Dus als zij ging stofzuigen, wilde ik dat ook. Deze foto is gemaakt in onze huiskamer in Amsterdam-Noord. Ik denk dat ik een jaartje of drie, misschien vier ben. De ballon fungeerde overigens als bal. Een echte bal was toen nog een beetje te zwaar voor mij. Maar ik wilde altijd in huis voetballen, dus kreeg ik een ballon om tegenaan te trappen. Want met een echte bal zou ik alles kapot schoppen.' Het prille begin. 'Je zou het misschien niet zeggen, maar ik was als baby geen jankerd. Mijn moeder vertelde me wel dat ik niet gemakkelijk was. Ik wilde bijvoorbeeld al vrij snel geen borstvoeding meer. Mijn moeder had al drie kinderen toen ik werd geboren. Daarna kreeg ik nog een zusje. Mijn moeder staat centraal in de familie, zij heeft ons in haar eentje opgevoed. Mijn oudste zus heet Deborah. Ik heb twee broers, Regillio en Winston. Helaas is Winston al overleden. En dan is er nog mijn jongste zusje Lorriane. Maar zonder mijn moeder was ik nooit zover gekomen. Zij is mijn steun en toeverlaat.' In het zwembad... -je. 'Dit is mijn broer Regillio. Hij is twee jaar ouder dan ik en lette vroeger altijd een beetje op me. Ken je dat nog datje met allerlei zeepdoosjes in het water speelde? Dat waren dan zogenaamd bootjes. Ik speelde vroeger met van alles en nog wat. Ook wel met het speelgoed van mijn zus hoor! Ik was echt een poppenman. Dan speelde we met het poppenhuis en was zij de moeder.' Kijk eens wat vaker in de spiegel van de kapper. 'Het was nog een beetje Afro-tijd, hè. Mijn kapsel was toen niet bijzonder. Op zich ben ik wat betreft mijn haar wel kieskeurig naar welke kapper ik ga. Ik heb een vast adres. Vroeger knipte mijn oom me, en daarna deed heel lang een vriend van me het. Als ik zo de foto's zie, ben ik altijd wel bezig geweest met mijn haar. Eerst was het plat, toen wat boller, Afro zeg maar, toen kaal en nu zijn het dreads.' 1 in A A v y AT.A7IME IIIMI1QQ7

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 150