Met de klok mee vanaf links: Frits van der Valk, Rob Been, George Couton, Jan de Boer, Hans Dukker, Co Bouwens, Wim Prins. meemaken, maar helemaal voorspoedig liep dat helaas niet. Wel voor Roel de Jong, zeg maar de man van kantoor, het manusje van alles, maar Daan van der Burg moest helaas het feest vroegtijdig verlaten en Wim Meutstege bleek verhinderd te zijn. Dat deed niets af aan de gezelligheid tijdens de heerlijke maaltijd, als gebruikelijk tussen de gerechten door gelardeerd met leuke en soms wat pikante grappen zoals alleen Michael van Praag en Uri Coronel die kunnen vertellen. Het was niet alleen smullen van de culinaire hoogstandjes maar ook van het optreden door ons bestuurslid commerciële zaken die ons uitlegde waar Louis van Gaal aam het einde van het seizoen in ieder geval niet naar toe zou gaan, zodat volgens hem alleen nog maar Japan overbleef, 'hoewel dat ook weer twijfelachtig blijkt te zijn, dus nou ja... nog maar even wachten!' Prachtig was ook de traditionele zang van Jan Ditmeyer, die het prima kon vinden met de uitstekende pianist en schitterende liederen ten gehore bracht zoals hij dat alleen maar kan. Kortom, het werd een latertje die avond, door een bijeenkomst die als vanouds verliep en vanzelfsprekend volgend jaar weer zal worden gehouden. Uiteraard weer op de Toekomst, daar waar het clubleven van Ajax zal gaan bloeien en ongetwijfeld het gezang weer zal opstijgen: Die Oude Garde, die Oude Garde, Wat trokken wij toch steeds geducht van leer! Die Oude Garde, die Oude Garde, Voor ons Ajax, die moordclub uit de Meer. Ger van Mourik en Gerrit Beumer. Foto's: Louis van de Vuurst Vanaf links: Han Lambregts, Jany van der Veen, Wim Prins Karei Kamlag en Adri Estié.

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 237