55 Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Zeker in professionele markten is betrouwbaarheid van product of dienst één van de belangrijkste J S criteria in de besluitvorming. Een storing aan een printer of kopieerapparaat is heel vervelend en daardoor van invloed op de klanttevredenheid. Wij voeren dan ook een actief, IS O-gecertificeerd kwaliteitsbe leid. Kwaliteit heeft bij ons niet alleen betrekking op producten of service, maar ook op medewerkers. Het inzet ten van deskundig personeel krijgt veel aandacht. Wij stellen op dat gebied hoge eisen, ook als het gaat om tijde lijke medewerkers. In dat opzicht hebben wij aan Start een goede partner. Niet alleen vanwege hun ISO-certificaat, maar vooral vanwege hun meedenken en het nakomen van gemaakte afspraken. Voor ons is Start meer dan een leverancier van personeel. Start is co-maker. Kopieert geen bestaande oplossing, maar komt met een originele aanpak voor ons probleem. Zo'n aanpak spreekt juist ons wel aan. C.W.M. Bouwmans Human Resource Manager Business Center Systems Manufacturing The Document Company Rank Xerox Als de specialist in flexibele arbeidsvormen heeft Start voor elke vraag op personeelsgebied een passend antwoord. Met diensten als uitzenden, detacheren, werving en selectie (ook voor kaderfuncties), opleidingen en loopbaaninterventie biedt Start een unieke full-service formule. Start hanteert op alle, meer dan 350 vestigingen een kwaliteitssysteem dat gericht is op hét voort durend aanscherpen van de kwaliteit. Uitgangspunt daarbij zijn de ervaringen van werkzoekenden en werkgevers met de dienst verleningvan Start. Alle vestigingen en ondersteunende afdelingen van Start Uitzendbureau zijn ISO-gecertificeerd. Bel voor de dichtstbijzijnde vestiging 0800-0379.

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 110