onze huidige status te handhaven. Het lijkt mij duidelijk dat Ajax mee zal moeten. Als je af en toe hoort wat onze collega's per week verdienen dan zijn dat werkelijk astronomische bedragen. Maar het is niet het enige dat telt.' De geruchten over het aanstaande vertrek van Frank en Ronald de Boer waren niet uit de lucht gegrepen. Er was inderdaad concrete belangstelling, maar volgens Ronald was dat niets bijzonders. Ronald de Boer: 'Zonder hoog van de toren te willen blazen, moet ik zeggen dat er voor ons regelmatig belangstelling is. Als je Frank en Ronald heet, dan zijn er genoeg clubs die graag zouden zien dat wij daar kwamen voetballen. Wij weten dat Valdano helemaal gek van ons is. Valencia was dan ook in de markt. Maar voorlopig heb ik het bij Ajax perfect naar mijn zin. Een half jaar waarin het minder goed gaat dan hiervoor, doet daar niets aan af.' De laatste informatie voor het ter perse gaan van deze editie was bemoedigend voor de Ajax-fans. De vraag aan Frank en Ronald de Boer luidde: 'Trainen jullie volgend jaar onder Olsen?' Het antwoord kwam van Ronald: 'Ja.' Maar het kan snel gaan in het voetbal. In de sportjournalistiek is iedereen bang te laat achter het nieuws te komen. Het verleden heeft echter aangetoond dat het nog veel erger is te vroeg achter het nieuws te komen. Er schijnen verslaggevers te zijn die via informanten op de hoogte worden gehouden van opvallend grote orders Mars-repen. 70 A I AV M Af A7IKIC AA A A DT 4 QQ7

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 76