ABN AMRO De bank Anderlecht wil Ajax achterna c® Bellini Martinair Hoe 'Ajax!' gemaakt wordt Price Waterhouse Huub van der Lubbe Bobby Haarms, de blijvende man ROTOSMEETS Staatsloterij - melkunie 228 124 Jan Boskamp 132 Oude liefde: Hans Galjé 142 Ajacieden in Oranje 156 IDtv 'Anderlecht kiest voor de jeugd' stond receni uitgebreid in de Belgische pers te lezen. De Brusselse club gaf met die koerswijziging woordelijk aan dal men op termijn 'het voorbeeld van Ajax' wil volgen Als architect van het project geldt hoofd-coach Jar Boskamp. UMBRO Total Care Philipp Sinds de aanvang van de huidige competitie is er bij Ajax het een en ander veranderd. Een nieuw stadion en nieuwe spelers, Én weer een toevoeging aan het toch al zo grote aantal Ajax- producten op de markt. Televisiekijkend Nederland werd begin dit seizoen verrast met een kersvers programma uit de IDtv- stal onder de toepasselijke naam 'Ajax!'. Een reportage. 164 Het moment van Egbert Jan Riethof 168 Het fotoalbum van Fred Grim Arena by night Sponsor: altijd Grolsch in de Arena Sponsor: Melkunie en Ajax-vla De fotografie van Wanda Tuerlinckx: Richard Witschge 192 De buitenstaander Roever Reizen 204 Jubileum Omdat de 'melkboer met de blues' niet weet hoe hij moet zingen over zijn jeugdliefde die voetbal heet, schreef hij er maar een toneelstuk over. Toen hij zelf nog speelde kon hij intens, heel intens, genieten van de onderlinge verbondenheid. Voetbal als afspiegeling van een klassenloze maatschappij. 'Ongeacht wat iedereen verder doet, is er die club die zorgt dat je bij elkaar hoort.' 216 224 227 231 237 240 Boeken Het vertrek van Louis van Gaal en Gerard van der Lem heeft geleid tot een nerveuze stroom van publicaties en speculaties over de opvolging. De derde poot van het ariemanschap Van Gaal-Van der Lem-Haarms, de achterblijver, zag het zonder verwondering aan. Hij is het gewend, al vijfentwintig jaar lang. Trainers komen en trainers gaan, passanten als zij zijn, maar Bobby Haarms, de Ajacied pur sang, zal altijd blijven. Momentopname: uit het archief van fotograaf Klaas-Jan van der Weij Aan de zijlijn: Klaas Vos Profiel: Mare Overmars Clubnieuws: Sint is een echte Ajacied Ajax-achterklap De heren media AJAX MAGAZINE JANUARI 1997

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 5