Alles van atag nu onder één dak in ulft en utrecht Nog meer van Atag M^ent u bezig met uw keuken? Dan wordt het tijd voor het leerzaamste en leukste uitje op kookgebied. U bent van harte welkom in de Atag Home Products Centres in Utrecht en Ulft! ATAG Kijk maar rond, stel maar vragen In de enorme showrooms van Atag vindt u alle keukenapparatuur bij elkaar. Ovens, magnetrons en kook platen. Koel- en vriesapparatuur. Afzuigkappen, vaatwassers, kranen en spoelbakken. Met vertrouwde èn de nieuwste technieken. Waaronder inductie en cook-light, pyrolyse ovenreiniging en Amerikaanse koelkasten met bar en ijsautomaat. En dat in alle design- en kleurvariaties. Onze medewerkers vertel len u graag hoe het werkt. En wat er allemaal mee kan. Verkocht wordt u niets. Daarvoor kiest u toch uw eigen keukenspecialist? Demonstraties kookcursussen In het Atag Home Products Centre Utrecht vindt u een fraai keuken theater waar wij u de nieuwste kooktechnieken 'live' uit de doeken doen. Of wilt u zelf aan de slag met de apparatuur van uw dromen? Dat kan, ook in Utrecht, in de per fect uitgeruste Atag Leskeuken. In het gezellige Atag Restaurant kunt u meteen de resultaten van uw kook kunst proeven. In het Atag Home Products Centre Utrecht vindt u naast keukenapparatuur ook de geavanceerde, energiezuinige Atag cv/warmwaterinstallaties, ook op zonne-energie. In Ulft sfeerhaarden op gas en de nieuwste badkamertechnieken, zoals whirlpools en stoom/douche cabines. Kijken in de keuken van morgen Dat kunt u van maandag t/m vrij dag van 10 tot 17.30 uur, op zaterdag tot 16 uur. In Utrecht: Savannahweg 25, Industrieterrein Lage Weide, aan de A2, afslag Maarssen/ Utrecht-Noord. In Ulft (bij Doetinchem): Nijverheidsweg 1. Wilt u meer weten? Wilt u nadere informatie over de Atag Home Products Centres, hoe u er komt en hoe u zich opgeeft voor demonstraties en kookcursussen? Bel vandaag nog de Atag Consumentendienst (0315) 68 78 87.

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 24