De heren media Voetbal lijkt te veel op dammen 'ti andere puntentelling clpt niet tegen saai voetbal, et echte probleem is dat een 'dstrijd nu ongestraft kan rden stilgelegd als het de ,elers zo uitkomt. Nico van Meerkerk heeft daarom een andere remedie: strengere sancties op spelbederf 'Wat Ajax doet is mooi, hoor. Strak, modern. Maar passieloos.' George Knobel in Voetbal Magazine van november In Hilton Glasgow waar de Nederlandse pers is ondergebracht, wordt om acht uur 's morgens brandalarm gegeven. Slechts één journalist reageert: Egbert Jan Riethof van Voetbal Magazine wordt zeulend met zijn bagage in het trappenhuis aangetroffen. Er blijkt overigens slechts sprake van een oververhit broodrooster. Bert Nederlof in Voetbal International van 6 november Verder valt het me op dat Leo Beenhakker altijd het tegenover gestelde van Louis van Gaal verkondigt en dan ben ik zo vrij om de mening van de huidige Ajax-trainer wat serieuzer te nemen. Johan Derksen in Voetbal International van 6 november Ik kan uren naar Van Gaal kijken. Als Van Gaal zichzelf tijdens een persconferentie zit op te draaien, op te neuken en witheetwoedend zit vast te kletsen, moet ik kijken. Boudewijn Büch in Nieuwe Revu van 6 november Wie heeft straks de ondankbare taak in de voetsporen te treden van de man die op wel heel eigen wijze zijn stempel heeft gedrukt op het Ajax van nu en later. Wie krijgt die baan of misschien is het wel beter je af te vragen, wie wil die baan? Ik niet bijvoorbeeld. Afgezien van het feit dat ik geen diploma's heb, denk ik niet dat ik tegen de druk bestand zou zijn. Bovendien zou het uiteindelijk op de financiën afspringen. Leo Driessen in Elf van november Zou niet het mooiste compliment en afscheidsgeschenk aan Louis van Gaal zijn, dat het Ajax-bestuur besluit geen opvolger aan te trekken? Leo Driessen in Elf van november Sport7 zou zelf een voetbalclub moeten oprichten, een stadion moeten kopen en mee moeten doen met de eredivisie. En goed spelen. Zo krijg je fans. Theodor Holman in Het Parool van 7 november Maar de schrijvende pers mag Reiziger niks vragen. Want de schrijvende pers stelt wel eens rotvragen en schrijft wel eens kritische verhalen. Paul Onkenhout in de Volkskrant van 9 november Helaas heeft Louis van Gaal namelijk altijd gelijk. Mart Smeets in Nieuwe Revu van 13 november Kampioenentoernooi? Om te lachen. Het wordt meteen minder belangrijk om kampioen te worden, de tweede plaats is even waardevol. Beter maar meteen met een Europese competitie te beginnen dan de Europa Cup te degraderen tot een veredeld Uefa- Cuptoernooi. David Endt in Het Parool van 11 november cleVolL.L t*«l II pend te veranderen, maar consequent toe te passen. ErJ gele kaart voor iedere over van de bovengenoemde et Een speler met twee gele krijgt een rode kaart, en zij] een strafschop tegen. Het spel hoeft niet veelj te liggen, omdat de scht meestal toch wel eer geeft. Daar komt tisch een gel$ Deze nen voor nul-nul basec i DE Forui 'We lost Frank de Boer with, eh, hoe zeg je dat?' En toen keek hij mijn kant uit, mede omdat ik bij persconferenties van Van Gaal graag op de eerste rij plaatsneem. Frits Barend in Nieuwe Revu van 13 november Zou misschien ook Ronald de Boer zijn talenten in het buiten land willen verzilveren, ondanks zijn meerjarige contract bij Ajax? Contracten worden immers alleen nog maar getekend om er later weer onderuit te kunnen. Mark van dpn Heuvel in Het Parool van 14 november 240 AJAX MAGAZINE JANUARI 1997

Magazine (1987-2007) | 1997 | | pagina 240