maar voor een ieder aan het slot van zijn speech de uitreiking van de onderscheiding behorende bij het aantal jaren van lidmaatschap. Wim Schoevaart had zich net als in voorgaande jaren wederom verdienstelijk gemaakt door alle gegevens van de jubilarissen uitgebreid op papier te zetten. Na de officiële ontvangst werd in een gereserveerd gedeelte van de kantine nog een hapje en een drankje geserveerd en werd het gezelschap in de gelegenheid gesteld een rondleiding door het gebouw te maken. Na afloop ging een aantal leden huiswaarts, terwijl anderen bleven om de wedstrijd tussen de Al-junioren van Ajax en Feyenoord te bekijken. Al met al was het een geslaagde bijeenkomst met wederom een stukje Ajax-geschiedenis, die zich tot groot genoegen van de jubilarissen en het bestuur ieder jaar herhaalt. André Kraan Joop de Vries krijgt uit handen van de voorzitter het bord behorend bij het 40-jarig lidmaatschap. De 54 jaar oude Joop de Vries is nog steeds actief als voetballer: in het vierde zaterdagelftal is hij een van de vaste krachten. Joop Stoffelen, 60 jaar lid van de club waarvoor hij in de periode 1940-1950 niet minder dan 193 competitiewedstrijden speelde. Foto's: Louis van de Vuurst Dank Langs deze weg wil ik graag iedereen heel hartelijk bedanken voor de kaarten en bloemen die ik tijdens mijn afwezigheid in het spelershome ontvangen heb. De vele hartverwarmende blijken van belangstelling en alle goede wensen zijn een hele steun voor me geweest. Ton Dalmulder In memoriam Op 6 september 1996 overleed op 86-jarige leeftijd ons lid Gerard Hulscher. Gé, zoals hij genoemd werd, werd vanwege zijn verdiensten voor onze club in 1966 door het bestuur benoemd tot werkend lid. Gedurende meer dan dertig jaar heeft hij zich verdienstelijk gemaakt in de Toto- en lottocommissie. Ajax verliest in hem een trouw medewerker. Op 27 september overleed op 96-jarige leeftijd Ajax' langst levende en oudste lid Frits Höhle. Frits was 84 jaar lang werkend lid van onze vereniging, een uniek record. Gezien zijn leeftijd bezocht hij al in jaren niet meer de wedstrijden van ons eerste, maar zijn warme belangstelling voor onze club is altijd gebleven. Dat zij rusten in vrede. Het bestuur 208 AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1996

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 208