Profiel Nordin door Erik van Leeuwen foto Louis van de Vuurst Muziek 'Ik luister vooral in de auto veel naar muziek. Niet echt een speciale artiest of groep, maar gewoon leuke swing-plaatjes. Er is ook niet één bepaalde plaat die heel bijzonder voor me is. Als ik CD's koop, koop ik van alles wat, veel verzamel-CD's met de beste platen van de maand, de zogeheten 'volume-tracks'. Thuis draai ik ook veel CD's, dat vind ik vooral prettig als ik aan het opruimen ben, dan lijkt het alsof dat wat sneller gaat en dat is wel zo prettig.' Vrienden en familie 'Ik heb heel veel vrienden, maar ik heb weinig echte vrienden. Clarence Seedorf is echt mijn beste vriend, die ken ik van de middelbare school in Almere. En dan heb ik nog twee goede vrienden, die ik al kende toen ik nog heel klein was. Vrienden zijn heel erg belangrijk voor mij. Natuurlijk is mijn familie belangrijk, vrienden zijn dat op een andere manier. Soms heb je het nodig om met een vriend over iets te praten in plaats van met je moeder of iemand anders van je familie. Clarence spreek ik nog regelmatig, en als het even kan komen we bij elkaar. Familie is een beetje mijn basis, als het bij mijn familie in orde is, zit het bij mij ook goed. Mijn moeder speelt bij mij echt een heel belangrijke rol, als zij er niet was geweest, was het misschien heel anders met mij gelopen. Zij heeft er voor gezorgd dat ik toch steeds naar school ben gegaan en dat ik niet op het verkeerde pad ben geraakt. Mij moeder komt ook elke thuiswedstrijd naar me kijken, zij is echt een grote steun voor mij. Bij Ajax ga ik met veel mensen om. Misschien wel het meest met Kiki Musampa, dat komt ook omdat we een beetje in dezelfde situatie zitten.' Suriname 'Omdat ik in Nederland ben geboren, heb ik toch niet echt een hechte band met Suriname. Dat komt misschien ook omdat ik half Marokkaans, half Surinaams ben. Deze zomer ben ik voor het eerst in Suriname geweest en dat was toch wel bijzonder, echt te gek. Ik merkte dat het me toch best wel wat deed. Ik ben nog nooit in Marokko geweest. Ik vind het wel een goede combinatie, Marokkaans en Surinaams. Het komt bijna niet voor en dat maakt het voor mij bijzonder.' (Bij)geloof 'Ik hecht erg veel waarde aan mijn geloof. Ik ben christelijk en daarom bid ik elke dag. En ook voor een wedstrijd doe ik altijd INE NOVEMBER 1996

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 182