Alles van atag nu onder één dak in ulft en utrecht LJ ent u bezig met uw keuken? Dan wordt het tijd voor het leerzaamste en leukste uitje op kookgebied. U bent van harte welkom in de Atag Home Products Centres in Utrecht en Ulft! doen. Of wilt u zelf aan de slag met de apparatuur van uw dromen? Dat kan, ook in Utrecht, in de per fect uitgeruste Atag Leskeuken. In het gezellige Atag Restaurant kunt u meteen de resultaten van uw kook kunst proeven. Bel vandaag nog de Atag Consumentendienst (0315) 68 78 87. Kijk maar rond, stel maar vragen In de enorme showrooms van Atag vindt u alle keukenapparatuur bij elkaar. Ovens, magnetrons en kook platen. Koel- en vriesapparatuur. Afzuigkappen, vaatwassers, kranen en spoelbakken. Met vertrouwde èn de nieuwste technieken. ,i|p— Waaronder inductie en cook-light, pyrolyse ovenreiniging en Amerikaanse koelkasten met bar en ijsautomaat. En dat in alle design- en kleurvariaties. Onze medewerkers vertel len u graag hoe het werkt. En wat er allemaal mee kan. Verkocht wordt u niets. Daarvoor kiest u toch uw eigen keukenspecialist? Demonstraties kookcursussen In het Atag Home Products Centre Utrecht vindt u een fraai keuken theater waar wij u de nieuwste kooktechnieken 'live' uit de doeken Nog meer van Atag In het Atag Home Products Centre Utrecht vindt u naast keukenapparatuur ook de geavanceerde, energiezuinige Atag cv/warmwaterinstallaties, ook op zonne-energie. In Ulft sfeerhaarden op gas en de nieuwste badkamertechnieken, zoals whirlpools en stoom/douche cabines. Kijken in de keuken van morgen Dat kunt u van maandag t/m vrij dag van 10 tot 17.30 uur, op zaterdag tot 16 uur. In Utrecht: Savannahweg 25, Industrieterrein Lage Weide, aan de A2, afslag Maarssen/ Utrecht-Noord. In Ulft (bij Doetinchem): Nijverheidsweg 1. Wilt u meer weten? Wilt u nadere informatie over de Atag Home Products Centres, hoe u er komt en hoe u zich opgeeft voor demonstraties en kookcursussen?

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 12