Na de wedstrijd is in de mix zone Dani een prooi voor journalisten. Foto: Louis van de Vuurst Oorlogsvoering De wedstrijdprocedure bij blessures wordt besproken. Alleen de keeper en spelers met een hoofdblessure mogen op het veld verzorging krijgen. Krug wil graag weten of er een stretcher voor de overige blessuregevallen is geregeld. Tevens meldt hij dat de warming-up 50 seconden later mag beginnen, omdat de kleedkamers dicht bij het veld liggen. (Warming-up: begin 19.50:00, einde 20.20:00 uur.) Vijf kwartier voor aanvang van de westrijd moeten de opstellingen bij hem bekend gemaakt worden. Voordat hij zijn middagdutje gaat doen, wil hij nog even de tenues inspecteren. Dit lijkt een probleem te worden. Officieel moet de thuisploeg een ander tenue aan, als de kleuren te veel overeenkomen. Ajax heeft dit probleem echter al met Glasgow geregeld. Glasgow zou in een blauwe broek spelen en Ajax in de witte broekjes. De Glasgow- afgevaardigde laat echter doodleuk het witte broekje aan scheidsrechter Krug zien De Duitser merkt meteen op dat een van de twee clubs toch echt een ander broekje aan moet. Na een minuut psychologische oorlogsvoering wint de Amsterdamse bluf. De Schot tovert onder wat andere spullen de blauwe broek tevoorschijn. Glasgow staat met 1-0 achter. Uiteindelijk verliezen de Schotten met 4-1. (Dani: 20.55:15, Dani: 21.10:02, Baba: 22.07:37, Durrant: 22.1110, Wooter: 22.14:02 uur.) Als de supporters naar huis zijn gesneld om nog even de samenvatting op Studio Sport mee te pikken, begint het werk voor UEFA/TEAM eigenlijk weer van voor af aan. Het circus wordt over twee weken in Glasgow weer opgebouwd. Zou Dani dan wel met zijn geliefde naam op het shirt spelen? 124 AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1996

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 124