Doe mee! Bel:023 - 529 1155 of fax 023 - 529 4520 Schrijf jouw team nu in! 29 JULI - 2 AUGUSTUS HAARLEM - HOLLAND Schrijf jouw team nu in voor het grootste voetbaltoernooi van Nederland. Duizenden spelers, honderden teams uit meer dan 25 verschillende landen zullen in 1997 strijden om de felbegeerde Coca-Cola Cup. De Coca-Cola Cup is hèt voetbaltoernooi van Nederland. Iedere vereniging die lid is van de K.N.V.B.kan deelnemen.Van jeugdteams tot veteranen, jongens- en meisjesjunioren, heren- en damessenioren. Ook gecombineerde teams zijn welkom, als je maar lid van de K.N.V.B.bent. Het maakt niet uit of jouw team in de competitie uitkomt op het hoogste of laagste niveau, in de Coca-Cola Cup wordt gestreden op meerdere niveaus in vele verschillende leeftijdscategorieën. Iedere categorie speelt voor haar eigen Coca-Cola Cup. De Coca-Cola Cup is de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. Naast het spelen van een goed en internationaal voetbaltoernooi,zijn er iedere avond gezellige nevenaktiviteiten, zoals een openingsceremonie met een spektaculaire show, een fantastisch discofeest, deelna me aan de Penalty Bokaal, een spannende finaledag in het stadion en (ter afsluiting van een week vol voetbal) een barbecuefeest waaraan bijna alle teams deelnemen. Al meer dan 100 teams uit heel Europa, de Verenigde Staten en Azië hebben zich inge schreven voor de Coca-Cola Cup 1997. Deelname aan de Coca-Cola Cup is gratis voor alle Nederlandse teams. Die teams die in Haarlem willen verblijven, kunnen, dank zij de toernooisponsors.al voor een bedrag vanaf Fl. 49,- per persoon voor de gehele toernooiperiode gebruik maken van onze voordelige accommodatie mogelijkheden. Bovendien biedt Coca-Cola aan 20 deelnemende nederlaficTse jeugdteams een dagje uit naar één van de bekende nederlandse attraktierf>arken aan. W Wanneer je de gedetailleerde toemooi-informatie-brocba^aljglgje het officiële inschrijf-formulier wilt ontvangen kun je bellen naar 023 -,529 I 1*55. Of schrijf naar: Faxnummer 023 - 529 4520 of Postbus/S I 14,2001 HC Haarlem. De Coca-Cola Cup 1997 wordt georganiseerd door de KA^B." dist riet West II, de Haarlemse Sportraad, de Gemeente Haarlem en Expersport Nederland. Vraag ook de gratis informatiebrochure aan voor de Coca-Cola Easter Classic, het grootste Paas-voetbaltoernooi van Nederland. Meer dan 300 deelnemende teams.Voor alle leef tijden. Gespeeld op zaterdag 29 en zondag 30 maart 1997 in Haarlem.

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 113