Foto: Louis van de Vuurst Velen van u hebben hun seizoenskaart(en) te laat of zelfs in het geheel niet op tijd ontvangen. Gingen er indertijd bij de toewijzing al enkele dingen mis, bij de verzending bleek hier en daar ook niet alles van een leien dakje te gaan. Natuurlijk is voor alles een verklaring, maar daar wil ik u niet mee vermoeien. Gedane zaken nemen immers geen keer en wij zijn verantwoordelijk. Punt uit! Ik wil dan ook volstaan met u, geliefde Ajacieden, namens het bestuur van de AFC Ajax welgemeende excuses aan te bieden voor al het ongemak dat u heeft ondervonden en hoop dat u ze zult willen aanvaarden. Het is zeker niet zo dat wij, nu Ajax zoveel groter gegroeid is, u als een nummer zijn gaan beschouwen. Integendeel zelfs. Wij zijn ons er donders goed van bewust dat wij u service dienen te bieden en dat het zeker niet vanzelfsprekend is dat u iedere wedstrijd naar Ajax wilt komen kijken, ook al is het uw club. Neem daarom van mij aan dat wij alles in het werk zullen stellen om herhalingen te voorkomen. De Arena Ons bereiken uiteenlopende klachten over de Arena. De scheidingswanden spiegelen, aan de korte zijde zien de eerste vijf rijen de achterlijn niet, de geluidskwaliteit houdt niet over, etcetera, etcetera. Weet dat wij uw opmerkingen en suggesties zéér serieus nemen. U ben supporter van onze club en heeft in dit nieuwe stadion recht op puike omstandigheden. Samen met de directie van de Amsterdam Arena, met wie wij een prima samenwerking hebben en die ook uit Ajacieden bestaat, zullen wij oplossingen vinden, daar kunt u van op aan. Gezien de complexiteit van sommige problemen echter kan niet alles in één keer verholpen zijn, maar dat zult u wel AJAX MAGAZINE OKTOBER 1996

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 20