STREAMLINE We leven in een tijd waarin alles sneller moet. Snelle beelden, snelle typografieën, snelle tek sten. En het moet ook steeds sneller worden geproduceerd. Want deadlines worden korter. Dankzij de digitale revolutie kan dat ook. Ware het niet dat de mens, die het mogelijk maakt, het tegelijkertijd ook weer vertraagt. Het gevolg van teveel schijven. En hoe meer mensen zich erin mengen, hoe groter de ver traging. Zolang het om het creatieve proces gaat zult u ons niet horen. Dat laat zich nu eenmaal moeilijk dwingen maar is bovendien belangrijk genoeg om er de tijd voor te nemen. Gaat het echter om de realisatie ervan, dan mogen en moeten alle remmen los. Dan telt alleen het resultaat. Dan moet u zich niet hoeven bekommeren om allerlei tijdrovende toeleveranciers en technische details. Dat doen wij graag voor u. Want dat is werk waarbij de Streamline Facility Group zich als een vis in het water voelt. Zie ons als facili tair "bureau". Want het kan niet anders of ook studio- en produktiefaciliteiten gaan dezelfde weg als media. Een ontwikkeling die wij, in alle bescheidenheid, al jaren geleden zagen aan komen. Nu echter achten wij de tijd rijp om onszelf aan u voor te stellen, voor het geval u nog nooit van ons heeft gehoord. In de Streamline Facility Group vindt u de mensen én de middelen voor het uitvoeren van een groot aantal taken. Zo coördineren we tal van grafische produkties in de ruimste zin des woords. Van een enkele billboard tot en met het drukken en verspreiden van honderd duizenden exemplaren van het Opel Magazine. We vertegenwoordigen een uitgebreide stal getalenteerde illustratoren/trices, schetsers en MacArtiesten. We ont werpen huisstijlen, jaarverslagen, verpakkingen en brochures maar maken ook de creatieve Vertaalslag' van uw communicatiestrategie. We scannen én bewerken beelden en verwerken die tot puntgave litho's en voor nationale adverteerders ontwierpen we een systeem dat hun themacampagne op dealerniveau optimaliseert én betaalbaar maakt. De belangrijkste conclusie is echter dat u door inschakeling van de Streamline Facility Group niet alleen in één klap van uw produktiezorgen verlost bent, maar ook in de meeste gevallen flink wat geld bespaart. Niet alleen omdat we uitstekend inko pen, maar vooral omdat we efficiënt werken, alle facili teiten onder één dak hebben en korte lijnen hanteren. Gun uzelf een zwak moment en kies voor de weg van de minste weerstand. Bel Leo Scholder of Johan Mulder voor een gestroomlijnd gesprek. U zult zien dat u daar na sneller uw doel bereikt. Facility Group De kortste weg naar resultaat Gebouw Londen Burgemeester Stramanweg 102j 1101 AA Amsterdam Z.O. Telefoon 020-60.90.401 Fax 020-60.90.261 ISDN 020-40.93.339 E-mail: streamline-nl@msn.com

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 183