Business Class in wereldwijde communicatie Unisource: source busi ness networks Op de voetbalmat valt uiteindelijk de beslissing. Daar komt het aan op kwaliteit, snelheid en spel inzicht. Kortom, perfectie van het begin tot het einde. Iedere keer opnieuw. Diezelfde perfectie verlangt het bedrijfsleven van telecom municatie. Spraak en gegevens moeten snel, bedrijfszeker en veilig, van en naar elke hoek van de wereld kunnen gaan. Vierentwintig uur per dag, alle dagen van het jaar. Ondernemers verlangen business class-niveau, ook voor hun internationale telecommunicatiediensten. Unisource biedt die geavanceerde diensten. Wereldwijd, door nauwe samenwerking met telecommunicatiebedrijven op alle continenten. De samenwerking die in 1992 begon tussen PTT Telecom en het Zweedse Telia, is nu samen met Swiss Telecom PTT, het Spaanse Telefonica en AT&T in vier jaar uitgegroeid tot een wereldwijd netwerk in de ware zin van het woord. Van Milaan tot Singapore en van Stockholm tot Chicago kunnen inter nationale ondernemingen en overheden communiceren met hun kantoren, hun leveranciers en afnemers. Ze kunnen beschikken over hoogstaande telecommunicatiediensten, tegen concurrerende prijzen met één centraal aanspreekpunt. Kortom: business class-dienstverlening, zoals de moderne ondernemer die verlangt. Ajax kent diezelfde karakteristieken: internationaal georiën teerd en in elk opzicht van topniveau. In de sportieve setting van de Amsterdam Arena ontmoeten wij u graag, omdat wij grote waarde hechten aan het vriendschappelijke contact met onze relaties. Henk Koning Algemeen Directeur Unisource Business Networks Nederland bv Juliana van Stolberglaan 148 2595 CL Den Haag tel (070) 371 17 11 Internet: http://www.unisource.nl

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 135