start Ik was al een flinke tijd weg uit Nederland, toen ik onlangs terugkeerde vanuit S S Engeland met de opdracht een kantoor op het continent op te richten. Kantoorruimte was zo gevonden. Inrichten was ook eenvoudig. Maar waar haal je een goed geschoolde beman ning vandaan als je de weg niet meer kent op de Nederlandse arbeidsmarkt? Hoe lang gaat de wer ving en selectie wel niet duren als je voortdurend op reis bent om business te genereren? Ik wist trouwens niet wat ik goede mensen moest betalen en hoe hoog ik m'n eisen kon stellen. En dat voor functies zoals office-manager, boekhouder en netwerkspecialist. Terug in eigen land voelde ik me dus enigszins verloren. Door een relatie werd ik op TopStart gewezen. Ik leverde bij hen na een intake gesprek een 'boodschappenlijstje' in en ging weer op reis. TopStart bracht in een paar weken dit levensgrote probleem terug tof: normale proporties. Inmiddels heb ik via hen een team prima medewerkers aangenomen. Onze verkoop en ondersteuning loopt gesmeerd. En dat alles dankzij Start als kruiwagen". General Jack van der Dussen, Quantegy Europa B.V. Als de specialist in flexibele arbeidsvornnen heeft Start voor elke vraag op personeelsgebied een passend antwoord. Met diensten als uitzenden, detacheren, werving en selectie (ook voor kaderfuncties), opleidingen en loopbaaninterventie biedt Start een unieke full-service formule. Bij de ruim 300 vestigingen staan ervaren professionals klaar om actief, creatief en effectief bij te dragen aan een succesvol (flexibel) personeelsbeleid. Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Bel voor de dichtstbijzijnde vestiging 06-0637.

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 84