compliment verdienen standpunten te krijgen. En dat is gelukt. De weg ligt nu dus weer open voor een normale dialoog en verdere samenwerking, al betekent dat niet dat we toekomstige ontwikkelingen niet zeer kritisch zullen blijven volgen. De contacten en besprekingen met Sport 7 lopen namelijk absoluut niet naar wens en er zal nog menige noot gekraakt moeten worden alvorens het nieuwe seizoen een aanvang neemt. Het belangrijkste nieuws heb ik deze keer voor het laatst bewaard. Onze hoofdsponsor, de ABN/AMRO heeft het sponsorcontract met Ajax onlangs voor drie jaar verlengd en daarmee is de basis voor de verdere ontplooiing van onze vereniging gelegd. Het is een prachtige overeenkomst, waarmee Ajax zich op dat punt ook onder de topclubs van Europa heeft kunnen scharen. Ik wil u toch nog eens in herinnering brengen hoe de ABN/AMRO indertijd de voor haar begrippen enorme stap heeft genomen om naast 'evenementen-sponsor' ook 'club-sponsor' te worden. Men heeft op een moment waarop het ons financieel zeer slecht en qua imago en in sportief opzicht een stuk minder ging, toch voor Ajax, voor uw club gekozen! Wij waren er dankbaar voor dat men ons toen dat vertrouwen heeft gegeven en zijn blij dat wij De Bank nadien hebben kunnen geven wat zij van het sponsorschap verwachtte. Inmiddels is een unieke en zeer prettige samenwerking ontstaan die er toe geleid heeft dat De Bank en Ajax elkaar versterken. Een mooiere combinatie is dus niet denkbaar. De komende maanden gaan wij ons opmaken voor de verhuizing naar de Arena. Intussen wordt ook nog het EK in Engeland afgewerkt, waar ik onze deelnemende spelers natuurlijk heel veel succes en plezier toe wens. Het wordt voor velen bij Ajax dus slechts een korte vakantie. Gaat u wel, dan wens ik u mede namens mijn bestuurscollega's een fijne tijd toe. Michael van Praag voorzitter A A V 11 A S~ A T I k. I r II llll A AAZ

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 25