Techniek en tactiek. Daar gaat 't om als heel Nederland je speelveld is. COHEN(S>PARTNERS BV Als Ajax voetbalt, spelen verbluffende bal behandelingen en uitgekiende opzetjes beslis send mee. Als wij een DM-actie verzorgen, wordt er ook heel wat vaardigheid in het veld gebracht. Logisch. Want om in héél Nederland te scoren, moet je de techniek en tactiek van Direct Marketing aardig onder de knie hebben. Wij werken voor landelijke adverteerders als Neckermann, de Wegener Direct Marketing Groep, het Belgisch Verkeersbureau, SunParks en de CD Music Club. Maar ook voor klanten die het van lokale of regionale markten moeten hebben. Voor al die opdrachtgevers wordt DM in elke denkbare vorm ontwikkeld. Van response-advertenties en huis-aan-huis acties tot mailings in miljoenen-oplagen. Belangrijker echter dan indrukwekkende aantallen zijn inhoud en aanpak. Die bepalen immers het resultaat: een meetbare reactie ofwel response. Vandaar dat de DM-uitingen van onze klanten altijd een nadrukkelijke belofte bevatten waar de ontvanger volmondig JA tegen zegt. Die benadering zorgt ervoor dat de Direct Marketing-acties van onze klanten uitermate effectief zijn. Vandaar dat Cohen Partners naar response gemeten het grootste DM-bureau van Nederland is. Als u dus meer wilt weten over de techniek en tactiek van Direct Marketing en zeker wilt zijn dat u optimaal scoort, weet u nu bij wie u daarvoor het beste terecht kunt. Naar response gemeten het grootste DM-bureau van Nederland. Bel 0299-418370. van IJsendijkstraat 154,1442 LC Purmerend

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 14