Afscheid van Stadion 'De Meer' Aan het slot van seizoen 1995-1996 wordt afscheid genomen van stadion 'De Meer'. Het 'heilige' gras van Ajax waarop zovff.l voetbalsterren schitterden en zoveel talenten hun eerste stap zetten op weg naar eeuwige roem. Een historische, roemruchte en onvergetelijke pi.fk die vanaf nu op passende wijze in echt sterling zilver wordt herdacht. Snel bestellen Bestel nu de sterling zilveren 'De Meer' Hf.rdenkingsmunt voor ƒ69,- (inclusief verzendkosten). 1. Vul de bestelbon in en doe hem vandaag nog op de post. Een postzegel plakken is niet nodig. 2. Maak dirf.kt na het verzenden van uw bestelkaart het benodigde bedrag over op postbanknummer 363637 t.n.v. üe nederlandse munt in LJtrecht (o.v.v. Ajax munt). U krijgt uw bestelling uiterlijk 4 weken na ontvangst van uw rf.tai.inc, thuis gestuurd. Herdacht in echt sterling zilver Ter herinnering aan het gezelligste stadion van Nederland is het stadion 'De Mf.ER' in echt sterling zilver (925/1000) vereeuwigd. elke zilveren proof munt is met uiterste zorg geslagen en wordt verpakt in een luxe suedine geschenkverpakking. JA, ik bestelx de sterling zilveren naam 'de meer' munt in een luxe suedine geschenkverpakking voor 69,- per munt adres (inclusief verzendkosten). PostcodeWoonplaats o Ik heb het verschuldigde bedrag reeds aan u overgemaakt. Datum Handtekening Inlichtingen, telefoonnummer 020-56 48 564. Drijfhout, Official Sponsor Ajax. Stuur deze bon in een open envelop naar: Drijfhout bv, Antwoordnummer 266,1100 VB Amsterdam.

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 5