Spanning alom Van de redactie Met rasse schreden nadert de apotheose van het seizoen 1995-1996 en ook het Ajax Magazine volgt de ontwikkelingen op de voet. Ajax bereikte ten koste van Borussia Dortmund de halve finale van de UEFA Champions League en de eindstrijd gloort aan de horizon. Ook de competitie nadert haar beslissende fase. Spanning alom. Nieuwe successen liggen in het verschiet. Michael Reiziger is een van de Ajacieden die dichtbij dat nieuwe succes staat en hij komt in deze editie aan het woord. Het verhaal van zijn bliksemcarrière en zijn toekomstbeeld is het lezen waard. Marc Overmars is een speler die de finale van het seizoen helaas aan zich voorbij moet laten gaan. De populaire buitenspeler heeft echter wel het een en ander te melden en dat doet hij openhartig in het Ajax Magazine. Bovengenoemde interviews zijn 'trekkers' maar voor de Ajaxadepten zijn de artikelen over Ignacio Tuhuteru en de bijna 4 verbelgde ex-Ajaxtrainer Han Grijzenhout ook zeer interessant. Uit de lezersreacties blijkt dat de nieuwe serie 'Het fotoalbum van...' een groot succes is. In Ajax Magazine 6 worden de jeugdfoto's van Sonny Silooy getoond terwijl Edgar Davids via het geschreven woord en profil wordt getoond. Zoals de lezer van ons gewend is geeft het Ajax Magazine ruimte aan de jeugd en aan de aanstaande verhuizing van de Meer naar de Amsterdam Arena en de Toekomst. De mooie spanning die voetbal zo aantrekkelijk maakt, is in het Ajax Magazine 6 nadrukkelijk aanwezig. Via het zorgvuldig gekozen woord en beeld kunt u het snel kloppend hart van onze club horen. David Endt AJAX MAGAZINE APRIL 1996

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 4