De een kluistert heel Nederland aan de buis. De ander aan de bus. COHEN<S>PARTNERS BV Naar reponse gemeten het grootste DM-bureau van Nederland. Bel 0299-418370. Ajax op de buis? Daar blijft héél Nederland voor binnen. Want Ajax weet alles van boeiend voetbal. Post via Cohen Partners in de bus? Daar komt heel Nederland juist voor in beweging. Want Cohen Partners weet alles van Direct Marketing. Wat Direct Marketing precies is? Het is die recht streekse, vaak persoonlijk aan u gerichte reclame die u vooral thuis, maar ook op het werk ontvangt. Wij zijn gespecialiseerd in het ontwikkelen en uitvoeren van doordringende Direct Marketing. We doen dat o.a. voor opdrachtgevers als Necker- mann, de Wegener Direct Marketing Groep, het Belgisch Verkeersbureau, de CD Music Club en SunParks in de vorm van omvangrijke response- advertentie-campagnes, huis-aan-huis akties en miljoenen mailings. Veel belangrijker echter dan indrukwekkende aantallen zijn inhoud en aanpak. Direct Marketing, ofwel DM, moet iedere ont vanger namelijk niet alleen goed informeren, maar meteen ook inspireren om JA tegen het aanbod te zeggen. DM dient meetbare reactie te veroorzaken of, zoals dat heet, response te genereren. De Direct Marketing uitingen die wij ontwikke len zijn effectief en leveren dus veel op. Naar response gemeten is Cohen Partners dan ook het grootste DM-bureau van Nederland. Wilt u meer weten over wat Direct Marketing voor u kan betekenen? En wilt u zeker zijn van maximaal resultaat? Dan weet u nu bij wie u daar voor het beste terecht kunt. van IJsendijkstraat 154,1442 LC Purmerend

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 16