Boeiend Van de redactie De competitie komt in woelige wateren, de Champions League klopt aan de deur, er is gespeeld om de Europese Supercup. Er is geen moment van rust en soms zorgt dat voor spanning en druk. In dit Ajax Magazine legt Edwin van der Sar zijn David Endt Er is naast het succes ook malheur, spelers die geblesseerd raken, tegenstanders die zich met hand en tand verzetten. Maar zónder die spanning en die druk leven, dat is veel erger. De hectische maand maart is er een die je moet inhaleren, waar je van moet genieten. Het hoort bij het topclub zijn. Wat ook bij een topclub.hoort is een magazine met allure. Welnu, ook de partijdigheid voorbij geloven wij dat u een Ajax Magazine met allure in handen heeft. Een keur aan Ajax-getinte artikelen gaat aan de lezer voorbij. En in al die artikelen leeft de senstatie van topclub zijn. Spanning, succes, tegenslag, schoonheid, de woelige wateren van competitie- en Europa-Cupvoetbal. keepershandschoenen even af voor een goed gesprek, toont fotografe Wanda Tuerlinckx haar eigen kijk op Finidi George, vertelt Marcio Santos over zijn wedervaren en zijn speciale ambities, komt het jonge talent Nordin Wooter aan het woord en werpen wij een blik in het fotoalbum van Patrick Kluivert. Dit is tevens een stadiongericht nummer. De verhuizing van De Meer naar de Arena werpt zijn schaduwen vooruit en verdient aandacht. Bestuurslid Hennie Henrichs leidt ons naar De Toekomst. Het is slechts een greep uit het aanbod van dit Ajax Magazine nummer 5 waarmee de lezer zonder twijfel weer op zijn wenken wordt bediend. A I AV AA A r. A 7 I KI C ECDDIIADI 1QQC

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 4