Van de voorzitter Drukke Met veel genoegen deel ik u langs deze weg mee dat Ajax er weer een nieuwe sponsor bij heeft gekregen. Wij zijn er trots op dat de Melkunie tot onze sponsorpool is toegetreden. Tijdens een gezellige en informatieve bijeenkomst in de Aspa-lounge werd onlangs het contract ondertekend. Het komt zelden voor dat een nieuwe sponsor tegelijkertijd een nieuw Ajax- produkt aankondigt, maar deze dag was dat wel het geval. In maart brengt de Melkunie een literpak Ajax-vla op de markt. De verpakking ziet er werkelijk fantastisch uit en de rood-witte vla smaakt voortreffelijk. En dit hoort u van een zoetekauw, dus daar mag u echt van uitgaan. Helaas hebben Mare Overmars en Martijn Reuser ernstige blessures opgelopen. De bondsarts heeft medio juni van het vorige jaar al voorspeld dat Ajax dit risico zou gaan lopen, omdat onze spelers een korte vakantie hadden en wij dit seizoen een overvol programma hebben af te werken. Die voorspelling helpt ons natuurlijk niet veel verder, maar de manier waarop Mare tegen zijn blessure aanliep is wat mij betreft in elk geval illustratief. Een ogenschijnlijk kleine uitglijder, die grote gevolgen had. Gelukkig zijn Mare en Martijn nu juist spelers met een bijzonder sterk karakter en dat zal ze helpen sneller dan gemiddeld te genezen. Namens alle lezers van het Ajax Magazine wens ik jullie veel sterkte, mannen, en we hopen jullie snel weer op onze velden terug te zien. Over velden gesproken. Het aantal thuiswedstrijden in de Meer slinkt zienderogen. Nog even en de deur gaat op slot. Ik wil u hier dan ook graag al wat voorinformatie geven over de sluitingsplechtigheid in de Meer en de openingsfestiviteiten van de Amsterdam Arena, alhoewel ik me daarbij tot de grote lijnen zal beperken daar het aan onze evenementencommissie is om u gedetailleerd te informeren. Fakkel Om met de Meer maar te beginnen. Het vertrek uit de Meer is natuurlijk nauw verbonden met het in gebruik nemen van ons nieuwe complex op sportpark de Toekomst, vandaar dat het een met het ander te maken heeft. De officiële sluiting van de Meer vindt plaats in de eerste week van augustus. Aan het slot van de avond zal het einde van het Ajax-tijdperk in ons stadion worden ingeluid met het ontsteken van een fakkel. Deze fakkel wordt door alle leden van onze supportersvereniging in de grootste fakkelloop aller tijden via alle regio's in Nederland in een week tijd van het Ajax-stadion naar de Amsterdam Arena gedragen, alwaar de fakkel op woensdag 14 augustus (de openingsdag van de Arena) aankomt en onderdeel van de openingshandeling zal zijn. De organisatie van de fakkelloop is in handen van het bestuur van onze supportersvereniging, waarbij u zich voor deelname kunt aanmelden. Iedere avond vindt in de plaats waar de fakkel is aangekomen een fantastische Ajax- manifestatie plaats met artiesten en nog veel meer. Intussen wordt ons eigen complex geopend en wel op donderdag 8 augustus. Een en ander wordt gevolgd door een internationaal jeugdtoernooi op onze nieuwe velden. Het moet werkelijk zalig zijn om daarop te mogen spelen. Iedere Ajacied komt daar natuurlijk kijken! Alle huidige seizoenkaarthouders zullen in 24 AJAX MAGAZINE FEBRUARI 1996

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 24