ben ik buiten bedrijf pakketservice I I _M_ a Transport en distributie zijn meer dan ooit 'marketing tooi'. Een commercieel instrument in een als maar toenemende concurrentie. Grote voorraden worden be schouwd als kapitaalvernietiging. De klant is in steeds mindere mate be reid te wachten. Het belang van een perfecte logistiek neemt enorm toe. PTT Post Pakketservice heeft het servicekader, het netwerk en 'state of the art' informatietechnologie om slagvaardig te kunnen opereren. Door streepjescodes op elke zending kunnen we uw zending exact blijven volgen. U kunt alles te weten komen over de status van uw pakketten. PTT Post Pakketservice stemt zijn dienstverlening af op de wensen en eisen van de opdrachtgever. De markt mag het zeggen. Afhalen of zelf aanleveren. En de volgende morgen afgeleverd. Standaard tot 25 kilo, maar ook rolcontainers, pallets en stukgoed. Voor specifieke informatie of een afspraak kunt u contact opne men met PTT Post Pakketservice: 06-0570. "In feite is Van Dijk Studieboeken een puur seizoensbedrijf", zegt J. van Assen, sectorhoofd planning produktie bij Van Dijk Studieboeken. "Per jaar distribueren wij vier miljoen boeken, waarvan negentig procent in de zomerperiode. Het lukt PTT Post Pakketservice om die piek moeiteloos te verwerken. Ze hebben het perfecte servicekader voor deze enorme logistieke klus. De distributie aan 200 scholen loopt dankzij Pakketservice letterlijk op rolletjes. De opslag en verplaatsing van de studieboeken vindt plaats via 6000 rolcontainers. En door de riante mobiliteit van deze rolcontainers plus de hoge frequentie waarmee ze worden bezorgd en afgehaald, zorgt PTT Post Pakketservice dat de zomer voor ons een stuk minder heet is.

Magazine (1987-2007) | 1996 | | pagina 26